2023-03-25 13:50:31

Konrad Bober, trener Błażowianki Błażowa: Naszym celem jest miejsce w pierwszej piątce

W rzeszowskiej klasie okręgowej Błażowianka Błażowa wysoko pokonała Włókniarza Rakszawa 4-0. Po meczu, kilka słów o przebiegu spotkania powiedział trener wygranej drużyny, Konrad Bober. 
 
Zwycięstwo 4-0, lepszego scenariusza tego spotkania chyba nie mogliście sobie wyobrazić. 
 
-Tak. Bardzo chcieliśmy tutaj wygrać. Wziąć rewanż za to, co stało się w Medyni, kiedy w drugiej kolejce przegraliśmy mecz prowadząc 2-0. Wtedy w ogóle nie byliśmy przygotowani do takiego wysiłku, a dzisiaj szacunek dla zawodników za to, jak pressowali przeciwnika, jak dużo piłek odebraliśmy i w jaki sposób kończyliśmy akcje. Te bramki, które strzeliliśmy były ładne, przede wszystkim ta ze stałego fragmentu gry, który ćwiczyliśmy. To się opłaciło i warto to robić dla takich chwil i dla tych ludzi, którzy dziś przyszli. 
 
Wspaniała oprawa tego meczu, spotkanie transmitowane, mnóstwo ludzi na trybunach, piękne bramki. Jak to się dzieje w Błażowej? 
 
-To ciężka praca wielu ludzi. Od pana burmistrza, prezesa, osób zajmujących się stanem boiska. Warto dla tych ludzi takie coś robić. Taki mecz przy światłach, przy stuleciu klubu będzie powtarzany. Chcieliśmy coś tym ludziom dać i myślę, że wyszli z uśmiechami na ustach. 
 
Wygrywacie 4-0, w poprzedniej kolejce 2-0. To wspaniały początek rundy. Do tego dzisiaj przeskakujecie rywala w ligowej tabeli i jesteście na czwartym miejscu. Jakie cele na resztę sezonu? 
 
-Na początku celem było utrzymanie, z tego względu, że drużyna była trochę w rozsypce i nie ukrywam, że długo zastanawiałem się, czy podjąć się tego zadania. Teraz cel się zmienił, chcemy zająć miejsce w pierwszej piątce. Mamy też osobiste cele w szatni, trochę inne od tego jakie postawił teraz zarząd, ale bardzo ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy. To widać, że zawodnicy wykonali ciężką pracę. 
 
Całą transmisję z meczu wraz z wywiadami możecie obejrzeć tutaj: 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Wicek 2023-03-26 10:01:18 8 7

Bardzo dobry trener tylko niedoceniany kwestia czasu jak wypłynie na szerokie wody

Wicek 2023-03-26 10:01:18 8 7

Bardzo dobry trener tylko niedoceniany kwestia czasu jak wypłynie na szerokie wody

Beka 2023-03-26 11:28:27 7 6

Oj Wicek ,Wicek z niego taki trener jak z koziej d****y trąba

~anonim 2023-03-26 11:42:02 4 4

Kolega od kieliszka to go chwali

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij