fot. Izolator Boguchwała
Izolator Boguchwała potwierdził kolejny transfer. Do czwartoligowca dołączył 17-letni Dominik Oreńczuk.
Izolator Boguchwała ogłosił trzeci zimowy transfer. Do ekipy prowadzonej przez Tomasza Głąba dołączył 17-letni Dominik Oreńczuk, który w ostatnim czasie był zawodnikiem Junaku Słocina. W minionej rundzie ustrzelił 8 goli i zanotował 6 asyst.
Dominik Oreńczuk jest wychowankiem DAF Rzeszów, w swojej karierze występował również w juniorskich drużynach Stali Rzeszów.
Czytaj także
2026-06-23 21:22
Pierwsze wzmocnienie Stali Łańcut. Zawodnik z 3 ligi
2026-06-23 14:55
Kolejny zawodnik żegna się ze Stalą Łańcut! Klub przebudowuje kadrę
2026-06-13 18:54
Zwycięska próba generalna! "Izolacja" lepsza od "Morsów"
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.









_1776713266.png)















































