2023-01-27 17:34:11

Kurs trenera personalnego - wybierz Akademię Szkolenia Trenerów

W naszej Akademii, Twoje marzenie o zawodzie trenera personalnego, może stać się rzeczywistością. Zrób pierwszy krok w stronę swoich marzeń i zapisz się na profesjonalny kurs. Po ukończeniu kursu otrzymasz tytuł trenera personalnego. Z uzyskanym certyfikatem możesz pracować we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Trener personalny - kurs! Akademia Szkolenia Trenerów. Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z większych Instytucji Szkoleniowych w Polsce. Stawiamy na praktyczną wiedzę, doświadczenie i profesjonalne podejście. Kurs na trenera personalnego prowadzimy w kilkunastu miastach w Polsce. Współpracujemy z utytułowanymi sportowcami i wyspecjalizowanymi instruktorami. W trakcie trwania kursu, profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem, przygotowuje przyszłych trenerów do podjęcia pracy w wymarzonym zawodzie.

Kurs trenera personalnego - Jak się zapisać?

Przed rozpoczęciem kursu zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami. Program kursu znajduje się na stronie: https://ast.edu.pl/produkt/kurs-trenera-personalnego/. Udostępniamy aż 4 tryby realizacji kursu: tryb stacjonarny grupowy, stacjonarny indywidualny, online, eksternistyczny. O zapisaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Termin kursu dostępny jest na stronie, przewidujemy też kurs weekendowy.

Kursy trenera personalnego - Czego dowiesz się podczas kursu?

Kurs oprócz zajęć teoretycznych zawiera zajęcia praktyczne. Dowiesz się jak ważna jest rola trenera podczas treningów personalnych. Zobaczysz na czym polega metodyka treningu funkcjonalnego. Nauczysz się układania planów treningowych pod kątem predyspozycji klienta. Poznasz poprawną technikę ćwiczeń oraz fundamenty treningu medycznego. Otrzymasz od nas materiały szkoleniowe oraz ogrom wiedzy praktycznej, które przygotują się do rozpoczęcia pracy.

Certyfikat trenera personalnego - Jak zostać trenerem personalnym?

Do wykonywania zawodu trenera personalnego przygotuje Cię nasz kadra. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu trenerów personalnych. Kurs trenera osobistego kończy egzamin praktyczny i teoretyczny. Po zdanym egzaminie otrzymasz: legitymację trenera personalnego, legitymację plastikową, certyfikat ważny w UE.

Zawód trenera personalnego wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Doskonalone o tym wiemy, dlatego nasz kurs rzetelnie przygotuje Cię do pracy trenera personalnego. Po kursie trenera personalnego możesz pracować w siłowniach, klubach fitness lub rozpocząć przygodę z własnym centrum sportowym. Zapraszamy!

Akademia Szkolenia Trenerów Sportu, Turystyki i Rekreacji

Adres firmy:

Pigwowa 6/29
52-210 Wrocław

Telefon:

+48 883 135 506

Strona www:

https://ast.edu.pl/

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij