2023-01-27 19:01:06

sparing: Puszcza Niepołomice - Karpaty Krosno 2-1

Karpaty Krosno w niebieskich strojach (fot. Konrad Kwolek)
Piłkarze Karpat Krosno przegrali 1-2 z Puszczą Niepołomice w meczu sparingowym.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 42. minucie. Prowadzenie Puszczy Niepołomice dał Słoweniec Rok Kidrić. Do przerwy był 1-0 dla zespołu z Małopolski.

Chwilę po zmianie stron wyrównującego gola da Karpat Krosno strzelił Karol Wajs, ale ostatnie słowo należało do Puszczy. Bramkę dla aktualnego wicelidera 1 ligi zdobył Aleksander Zębala.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - KARPATY KROSNO 2-1 (1-0)

1-0 Rok Kidrić (42)
1-1 Karol Wajs 48)
2-1 Aleksander Zębala (60)

Puszcza Niepołomice: Komar (60 Piechota) - Mroziński, Sołowiej, Stępień, testowany (60 Pasternak) - Cygan (55 Zębala), Stec (70 Gil), Hajda, Wójcik (60 Frelek), Kramarz (70 Pieprzyca) - Kidrić.

Karpaty Krosno: Krawczyk - Stasz, Duda, Gul, Baran - Stasik, Król, Jędryas, Kloc, Gawle - Dziadosz. Grali także: Radulj, Dziadosz, Fundakowski, Wajs, Szafran, Paczkowski.