2023-01-12 18:45:45

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czeka sporo zmian. Z klubem żegna się kilku zawodników

fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
fot. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Dużo zmian szykuje się w trzecioligowcu. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski tej zimy pożegnał się z Tomaszem Personą, do klubu nie powróci Matheus Camargo, a Jakub Burek powoli kieruje się w stronę Wisły Płock.
 
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski tej zimy stawia na roszady kadrowe. Zarząd klubu nie ukrywa, że w rundzie wiosennej chce postawić na młodych zawodników. Do tych nie zalicza się niestety Tomasz Persona, który niedługo ukończy 35 lat, dlatego też musiał pożegnać się z drużyną.
 
Drugą osobą, która na wiosnę nie zawita w szeregach KSZO jest Matheus Camargo. Powodem rozstania obrońcy z klubem z Ostrowca ma być fakt, iż Brazylijczyk postanowił pozostać na swojej oczystej ziemi i nie wracać do Polski.
 
Wiosnę jeszcze może spędzić w trzecioligowcu  młody bramkarz-Jakub Burek. Prawdopodobnie będzie to jego ostatnia runda w tej ekipie. W następnym "okienku" starać ma się o niego ekstraklasowa Wisła Płock.

Czytaj także

Komentarze (2)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.