2022-11-14 10:25:58

Mirosław Hajdo po remisie z Zagłębiem: Zabrakło trochę szczęścia

Apklan Resovia w swojej ostatniej kolejce rundy jesiennej Fortuna 1.ligi zremisowała 2-2 z Zagłębiem Sosnowiec. Przeczytajcie, jak ten mecz ocenił na gorąco trener rzeszowian, Mirosław Hajdo.

-Chciałbym podziękować chłopakom, bo zagrali najlepsze spotkanie na pełnych obrotach przez dziewięćdziesiąt minut. Myślę, że jakbyśmy byli bardziej skuteczni, to wynik byłby inny mimo tego błędu w doliczonym czasie gry. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, żeby zamienić to na bramki. Tak jak mówię, dzisiejsze spotkanie były zagrane w barzdo dobrym tempie i to cieszy. Ostatnio się wspólnie zastanawialiśmy- jedna połowa taka, druga taka. Dzisiaj mi się wydaje, te dwie połowy były na prawdę dobre.Zabrakło trochę szczęścia i nie umieliśmy zamienić sytuacji na bramki.- ocenił po meczu Mirosław Hajdo.
Czy fakt związany z tym, że niezależnie od losów tego spotkania Resovia nie spadła do strefy spadkowej przed zakończeniem tego roku. W jakiś sposób to pozwoliło Wam spokolniej wejść w spotkanie?

-Nie, myśmy chcieli dać radość kibicom. Chcieliśmy bardzo wygrać. Wydawało się do chyba 93.minuty, że ten wynik utzrymamy i wygramy to spotkanie. Taka jest piłka i dzisiaj nam zabrała, a suma szczęścia i pecha zawsze równa się zero. Gdzieś to mam nadzieje odda nam na wiosnę. Wyszliśmy z nastawieniem, by wygrać. To widać, że od pierwszej do ostatniej minuty pracowaliśmy na to, żeby zdobyć trzy punkty. Nie udało się, troszeczkę szczęścia nam brakło, ale jestem dumny z chłopaków, bo zagrali dobry mecz.