2022-11-12 14:11:00

Pewne zwycięstwo Wieczystej Kraków z Podhalem Nowy Targ

Piłkarze Wieczystej Kraków wrócili na zwycięski szlak. Podopieczni Dariusza Marca w sobotę pewnie pokonali Podhale Nowy Targ.

Mecz świetnie zaczął się dla Wieczystej Kraków, która prowadzenie objęła już w 8. minucie, a bramkę zdobył Manuel Torres. Podrażnione Podhale Nowy Targ szybko ruszyło do odrabiania strat, ale gospodarze dobrze prezentowali się w defensywie, a i też mieli swoje okazje. Do przerwy jednak więcej trafień nie odnotowano.

Po zmianie stron, lepsze wrażenie sprawiała Wieczysta, która w 60. minucie podwyższyła na 2-0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Jakub Bąk. Podhale starało się jeszcze nawiązać walkę, jednak konkretniejszy był zespół z Krakowa, który w końcówce zdobył gola numer trzy, a jego autorem był Radosław Majewski.

1-0 Manuel Torres (8)
2-0 Jakub Bąk (60)
3-0 Radosław Majewski (86)