2022-11-12 15:16:00

Cztery rzuty karne w Dębicy! Sensacyjna porażka Wisłoki z Czarnymi Połaniec

Nie brakowało emocji dziś przy Parkowej 1. Arbiter podyktował aż cztery rzuty karne, a Wisłoka Dębica sensacyjnie przegrała z Czarnymi Połaniec.

Mecz nie ułożył się najlepiej dla Wisłoki Dębica, bowiem ta od 22. minuty przegrywała po trafieniu Mateusza Stańczyka. Czarni Połaniec dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania kolejnych trafień. Goście niespełna dziesięć minut później, stanęli przed szansą podwyższenia prowadzenia, bowiem otrzymali rzut karny za faul Wojciecha Daniela na Stańczyku. Do piłki podszedł Adrian Gębalski i Czarni wygrywali 0-2.

Ekipa z Połańca ani myślała się zatrzymywać i po chwili otrzymała kolejny rzut karny. Do piłki podszedł ponownie Gębalski, który nie dał szans Danielowi. Wisłoka w końcówce pierwszej odsłony próbowała jeszcze zmniejszyć straty, ale Czarni dobrze grali w obronie. Tuż po przerwie, gospodarze otrzymali "jedenastkę" za faul na Macieju Maślanym. Do futbolówki podszedł Mateusz Jędryas, który po chwili cieszył się z bramki.

Dębiczanie dostali wiatru w żagle i szybko ruszyli w poszukiwaniu kolejnych trafień. Wisłoka w 57. minucie otrzymała rzut karny, a tym razem faulowany był Łukasz Siedlik. Do piłki podszedł Jędryas, ale uderzył w środek bramki i nadal było 1-3. Niespełna kwadrans później, miejscowi złapali kontakt, a bramkę zdobył Maciej Maślany, który głową pokonał bramkarza gości i tym samym ustalił wynik sobotniej potyczki.

Morsy 2022-11-12 16:02:26

Macie, co zbieracie. Nasz wychowanek przyłożył rękę do waszej klęski, brawo!

~anonim 2022-11-12 16:08:24

2-3 to nie 2-6 hahahahha

Wazon 2022-11-12 16:14:32

Brawi dla Polanca !! Pokazaliscie gwiazdorom z Debicy gdzie jest ich miejsce w szeregu. Ps. pierwsza bramka to zasluga Stańczyka, wychowanek Igloopolu, takie gole smakują podwójnie;)

~anonim 2022-11-12 16:22:08

No wasi wychowankowie są najlepsi szczegółnie obrońcy bo nie minęła jeszcze połowa sezonu a tu już prawie 50 bramek straconych haha

~anonim 2022-11-12 16:26:19

GAŃBA!!! Wstyd za tę drużynę....

RL9 2022-11-12 16:45:16

tej naszej nowej dziewiątce to nawet w karne słabo idzie.

@wazon vel dzban 2022-11-12 16:58:48

Taaa wychowanek jak i wasze "sukcesy"... pasożyty komunistyczne. 90minut - czyli niezależny weryfikator jednoznacznie informuję, że urodzony w Tarnowie, Mateusz Stańczyk w wieku juniora był zawodnikiem LKS Głowaczowa. Podwójnie to możesz pod mostem przyjąć....

Igloopol 2022-11-12 17:00:08

Jedza jedzie na mundial, Stanczyk strzela wam gola, Zygmunt woli prace zagranica niz kiepska atmosfere w zespole. Nasi mlodzi zawodnicy robia awanse w swoich rocznikach. Graja w kadrach wojewodzkich. Fakt, gramy mega chimerycznie w 4 lidze ale sklad jest oparty na naszych chlopakach. Kiedys odpala - kwestia czasu. Dalibyscie wszystko za takiego Psiode czy Brzostiego. Łanucha, to skad jest ? ;) Pytaliscie Stefana czy do was przyjdzie. Mozna tak dlugo. A teraz wy sie pochwalcie ;) o ile macie czym, tylko konkrety prosze !
Ps. Ksw porazka, siara porazka, zabole porazka - pieknie ;)

Kibic ksw 2022-11-12 17:05:15

Kantor out! Większość zespołu to dzisiaj pokazała gowniany poziom

Do Igloopol 2022-11-12 17:17:56

Wasza szkółka jest najlepsza co zresztą widać w waszych meczach .Rodzice są goleni aż miło ,na meczach 20 osób z porządkowymi,co mecz to mnóstwo bramek ale straconych same plusy haha

po kutiego wielkiego 2022-11-12 17:22:39

Projekt rozwojowy: "robić przy drodze bo wielki cyrkoopol"

Skibik 2022-11-12 17:31:42

miasto tyle kasy pakuje w armię zaciężną wisloki a ich leje ostatnia drużyna i to na parkowej, wstyd!

RDE 2022-11-12 17:58:17

brawo Adrian Gębalski ,tak właśnie powinno się strzelać rzuty karne, a co do biało zielonych sami na własne życzenie coraz bardziej komplikujemy sobie sytuację w tabeli, po raz enty wygląda na to że granie jednym napastnikiem (0-3 do przerwy) w ogóle nie ma sensu, szkoda że trio trenerskie tego nie widzi...
Czy wygrywasz, czy nie...

Ten 2022-11-12 17:58:20

Wyniki jak i przebieg meczu daję do myślenia. STS Fortuna itp.

Piter73 2022-11-12 18:06:31

Słaby mecz Wisłoki i zasłużone zwycięstwo Połańca,takie mecze z dołem tabeli zwłaszcza u siebie powinniśmy wygrywać,niestety z taka gra nawet remis był nieosiągalny dziś, chaos,niecelne podania ,brak pomysłu na wykończenie akcji i wrzutki na rosłych obrońców gości i bramkarza nie przyniosły efektu.Za dużo niewykorzystanych karnych w tej rundzie ,przez to kilka punktów uciekło.Patrzmy się tez na druga ligę bo tam może spaść nawet 3,4 zespoły z naszego regionu Teraz trzeba dobrze zakończyć rundę ,powalczyć o punkty w Nowym Targu gdzie zawsze grało się nam ciężko ale kiedyś trzeba się przełamać w końcu

Bibko 2022-11-12 18:56:48

Dobrze piszą podkarpackie Nowiny, obraz nędzy i grozy...

IglooPatol 2022-11-12 19:37:28

Ej ty patolku zza torow. Zapomniales wspomniec o 2 waszych diamentach. Lesiu pisz i edzio brzostowski.pamietasz skad byli no nie? Nie podniecaj sie tym jedza bo tak wam nawali hajsu po koncu kariery jak pisz wam nawalil hehe z 2giej strony Nam nawalil kalita tyle samo hehehe nie podniecaj sie igloopatolu bo jestescie w odbycie i nie zanosi sie przez lata zeby tam za torami bylo cokolwiek wyzej niz ta 4 liga

Fan Wisłoki 2022-11-12 21:04:43

Szkoda, bo zimę mogliśmy mieć spokojną, a teraz? Świetne mecze mieliśmy z górą tabeli, odwrotna sytuacja z dołem tabeli, Sandomierz, Połaniec. O czym to świadczy?

Czosnek 2022-11-13 00:08:16

Darku, prosze zostan, z toba spadniemy do 4 ligi. Mimo tego ze miasto daje nam o wiele za duzo kasy to i tak nie potrafimy nic z tym zrobic. Jestesmy nieudolni czy jak ? Moze rzeczywiscie czas i pora zeby dac sobie spokój ? Moze wystarczy ponad 100 lat zenady ?

heh 2022-11-13 17:49:34

Nasz Jędrzejczyk jedzie do kataru, a wasz Bochniewicz vel kontuzja musiał obejść się smakiem. Na Podkarpaciu tylko igloopol ratuje reprezentacyjny honor, reszta to nakupne pachołki.

KSW zawsze nad LKS 2022-11-13 18:35:37

To dlatego nasza repreztacja taka beznadziejna bo takie dziady jak Jędrzejczyk grają.

IGLOOPGR LECI Z HUKIEM DO OKRĘGOWEJ !

Marios 2022-11-13 18:45:45

iglooPGR u siebie 2 - 6 hehe no i wszystko w tym temacie;) BUAHAHAHAHA !
BUAHAHAHAHA !

Fakt niepodważalny 2022-11-13 23:27:16

Do tych co podnietę mają że Jędza powołany został - wystarczy choć trochę orientować się w realiach piłkarskich. Słabo i cieniutko istniał w ostatnim czasie, powołań do repry - mnóstwo, nic. To ostatni gwizdek żeby mógł złapać kontrakt na koniec kariery. Szejkowie czy japońce łykną bo CV ładne 35 lat i wszystko jasne. Menadżer zaciera łapska. Ot cała tajemnica.