2022-11-12 15:24:00

TEXOM Sokół Sieniawa przegrał na wyjeździe z rezerwami Cracovii

Gracze TEXOM Sokoła Sieniawa na Podkarpacie wrócą bez punktów. Podopieczni Arkadiusza Barana przegrali z rezerwami Cracovii 4-2.

Od początku spotkania lepiej prezentowały się rezerwy Cracovii, które prowadzenie objęły w 12. minucie, po trafieniu Sebastiana Strózika. W kolejnych minutach spotkania, TEXOM Sokół Sieniawa próbował nawiązać walkę z ekipą z "Pasów", ale ta dobrze się broniła i na przerwę schodziła w lepszych nastrojach.

Chwilę po przerwwie było już 2-0, a bramkarza Sokoła pokonał Stróżik. Cracovia nie odpuszczała i nadal lepiej prezentowała się na murawie. Gospodarze w 65. minucie zdobyli gola numer trzy, którego autorem był Przemysław Kapek. Sokół jednak nie zamierzał się tak łatwo poddawać i do końca próbował powalczyć o chociażby punkt.

Zespół z Sieniawy w 83. minucie trafił na 3-1, a autorem tego trafienia był Krystian Majka. Sokół dostał wiatru w żagle i po chwili złapał kontakt, po bramce Dominika Pikiela. Końcówka była niezwykle emocjonująca, a goście postawili wszystko na jedną kartę. Ostatnie słowo należało jednak do "Pasów", które w doliczonym czasie gry, trafiły na 4-2, a gola zdobył Thiago Rodrigues de Souza.

1-0 Sebastian Strózik (12)
2-0 Sebastian Strózik (51)
3-0 Przemysław Kapek (65)
3-1 Krystian Majka (83)
3-2 Dominik Pikiel (87)
4-2 Thiago Rodrigues de Souza (90)