2022-10-22 23:22:00

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał na wyjeździe z Lechią Sędziszów Małopolski

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał na wyjeździe z Lechią Sędziszów Małopolski 2-0 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W pełni zasłużene wygrał na wyjeździe zespół Sokoła Kolbuszowa Dolna. Podopieczni trenera Sebastiana Ryguły na prowadzenie wyszli już w 9. minucie spotkania. Dla przyjezdnych trafił wówczas Kamil Aab

Sokół przeważał na boisku i stwarzał sobie kolejne szanse bramkowe. W 69. minucie jedną z nich wykorzystał Adrian Nowak podwyższając prowadzenie gości.

Przyjezdni mogli zdobyć jeszcze jedną bramkę, jednak w 75. minucie Łukasz Ćwiczak wybronił rzut karny. Sokół dzięki wygranej przeskoczył Lechię Sędziszów Małopolski w ligowej tabeli.

0-1 Kamil Aab (9)
0-2 Adrian Nowak (69)