2022-10-23 12:02:00

Wisłok Wiśniowa wysoko pokonał rezerwy Stali Mielec!

Agnieszka Kulka Photography
Wisłok Wiśniowa wygrał u siebie ze Stalą II Mielec 3-0 w meczu 13. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu zawodników Wisłoka Wiśniowa. Pokonali oni 3-0 rezerwy Stali Mielec. Do przerwy podopieczni trenera Tomasza Głąba prowadzili 2-0 po trafieniach Vadyma Yanchaka w 9. i Pawła Piątka w 35. minucie.

Gospodarze na boisku przeważali, a kwestią czasu było zdobycie przez nich trzeciej bramki. Ta padła w 62. minucie po trafieniu Adriana Wójcika. Trwa zatem świetna seria drużyny z Wiśniowej, która po raz ostatni przegrała w 5. kolejce.

1-0 Vadym Yanchak (9)
2-0 Paweł Piątek (35)
3-0 Adrian Wójcik (62)