2022-09-29 16:22:05

Adam Majewski przed meczem z Miedzią Legnica: Myślę, że Miedź zasługuje na wyższe miejsce w tabeli

  Już w niedzielę Stal Mielec zagra na wyjeździe z Miedzią Legnica w ramach 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zobaczcie, co na konferencji przedmeczowej powiedział trener, Adam Majewski.
 
- Miedź awansowała w bardzo dobrym stylu do Ekstraklasy, jako zespół, który zajął pierwsze miejsce. Jest to drużyna, która ma swoich szeregach bardzo dużo obcokrajowców i myślę, że w tym kierunku poszła polityka transferowa, są to na pewno zawodnicy doświadczeni i ograni. Na ten moment na pewno wszyscy są zawiedzeni, bo Miedź zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale to miejsce nie odzwierciedla ich potencjału i myślę, że zasługują na wyższe miejsce w tabeli- powiedział Adam Majewski.
 
- Patrząc obiektywnie, myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani. Po to była ta przerwa na reprezentacje, żeby ją dobrze wykorzystać. Skupiliśmy się na wszystkim także na przygotowaniu motorycznym, także pod względem szybkościowym i wydolnościowym wyglądamy naprawdę dobrze- mówił trener Stali Mielec.
 
- Atutami Miedzi jest na pewno gra ofensywna, ten zespół chce grać w piłkę, buduje akcje i ma wielu zawodników o dużych umiejętnościach technicznych. My chcemy się jak zawsze skupić na swoim zespole, przepracowaliśmy dobrze okres reprezentacyjny i mam nadzieję, że to przyniesie oczekiwany efekt- powiedział Adam Majewski.
 
- Czy ktoś trafi jeszcze do Stali przed zimowym oknem transferowym?
 
- W tym momencie nie widzę takiego kandydata. Oczywiście był u nas zawodnik testowany, ale nie udało się go tutaj pozyskać. Rozglądamy się cały czas i oglądamy różnych zawodników, tym bardziej pod kątem Dominyka Barauskasa, który będzie miał dłuższą przerwę. Obserwujemy, ale na razie nie ma żadnych konkretów- odpowiedział Adam Majewski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Henio z Gwizdowa Średniego 2022-09-30 14:32:02 0 0

9 meczów, 5 zdobytych punktów z 27 możliwych, ale gostek idzie w zaparte i twierdzi, ze rzeczywistość kłamie.
Dobry migus!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij