2022-09-28 18:16:00

Jest przełamanie KS-u Wiązownica! Pokonali JKS Jarosław

Piłkarze KS-u Wiązownica awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław. Podopieczni Marcina Wołowca pokonali na wyjeździe JKS Jarosław.

Był to bardzo ważny mecz dla KS-u Wiązownica. Beniaminek 3 ligi gr. IV przegrał kilka ostatnich spotkań, a posada Marcina Wołowca wisiała na włosku. Nieoficjalnie można było usłyszeć, że w przypadku porażki, opiekun "czerwono-białych" pożegna się z posadą. W pierwszej połowie jednak JKS Jarosław dzielnie się trzymał i dobrze prezentował się na tle wyżej notowanego rywala.

Zespół z Wiązownicy miał swoje okazje, ale do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie więcej konkretów było po stronie beniaminka 3 ligi gr. IV, który w 58. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Michał Musik. JKS w kolejnych minutach próbował nawiązać walkę z ekipą przyjezdnych, jednak ta dobrze się broniła.

Jarosławianie w końcówce postawili wszystko na jedną kartę, jednak KS Wiązownica nie dał się zaskoczyć. Podopieczni Marcina Wołowca w 89. minucie podwyższyli na 2-0, za sprawą Patryka Zielińskiego i tym samym przypieczętowali awans do finału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław.

JKS Jarosław - KS Wiązownica 0-2 (0-0)

0-1 Michał Musik (58)
0-2 Patryk Zieliński (89)