2022-09-22 15:22:43

W niedzielę pierwszy mecz rozpoczynający Suzuki 1 ligę Koszykówki! Na początek Start II Lublin

Najbliższa niedziela w Krośnie stanie pod znakiem długo wyczekiwanej 1 ligi koszykówki. Miasto Szkła będzie gospodarzem meczu inauguracyjnego, podczas którego zmierzy się ze Startem II Lublin. Początek spotkania o godz. 18:30.

Hala sportowo-widowiskowa będzie  punktem skupienia kibiców polskiej koszykówki. To właśnie w Krośnie w niedzielę 25.09 odbędzie się mecz rozpoczynający Suzuki 1 ligę mężczyzn w sezonie 2022/2023. Drużyna Romana Prawicy prezentuje się następująco: Kacper Traczyk, Dariusz Oczkowicz, Michał Gomułka, Stanisław Heliński, Paweł Śpica, Michał Jankowski, Darrell Harris, Klāvs Dubults, Kacper Walciszewski, Maksymilian Zagórski, Hubert Łałak oraz Konrad Dawdo.

Wzorem roku ubiegłego, w trakcie meczu przygotowaliśmy dla naszych Kibiców wiele atrakcji. W przerwie spotkania odbędzie się konkurs rzutu z połowy z nagrodą 1000 zł. Przez całe spotkanie do dyspozycji naszych najmłodszych Kibiców będzie dostępny kącik zabaw. Na holu głównym w hali dostępny jest kącik gastronomiczny. Przerwy pomiędzy kwartami jak zawsze uatrakcyjnią występy Fragolin Cheerleaders a za oprawę muzyczną w trakcie meczu odpowiedzialny będzie DJ. Do prezentacji oba zespoły wyprowadzą dzieci z akademii Junior Basket Krosno”. - zachęcają organizatorzy meczu.

Kasy biletowe czynne będą w dniu meczu od godz. 16:30. Istnieje także możliwość zakupu wejściówek na stronie kupbilet.pl. Dla tych, którzy nie mogą być osobiście na hali, przewidziana jest transmisja z meczu na platformie emocje.tv