2022-09-18 09:08:00

Kolejna porażka LKS-u Skołoszów! Tym razem beniaminek wysoko poległ z Legionem Pilzno

Nadal bez zwycięstwa w 4 lidze podkarpackiej pozostaje LKS Skołoszów. Beniaminek w sobotę wysoko przegrał z Legionem Pilzno.

Od początku spotkania, stroną przeważającą był Legion Pilzno, który już w 6. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Miłosz Chmura. Niespełna dziesięć minut później było już 0-2, a tym razem bramkarza LKS-u Skołoszów pokonał Hubert Nalepka. Goście w kolejnych minutach kontrolowali przebieg boiskiowych wydarzeń, choć okazji do podwyższenia wyniku nie brakowało.

Podopieczni Łukasza Bartkowskiego się nie zatrzymywali i tuż po przerwie zdobyli gola numer trzy, a jego autorem był Miłosz Chmura. Legion cały czas przeważał, a w kolejnych minutach zdobył jeszcze dwie bramki, a dwukrotnie do siatki trafił Michał Domański. Ostatnie słowo należało jednak do LKS-u Skołoszów, który w końcówce strzelił na 1-5, a uczynił to konkretnie Filip Czop.

0-1 Miłosz Chmura (6)
0-2 Hubert Nalepka (15)
0-3 Miłosz Chmura (46)
0-4 Michał Domański (58)
0-5 Michał Domański (64)
1-5 Filip Czop (87)