2022-09-18 13:15:00

Złoty gol Krzysztofa Szymańskiego! Sokół Kolbuszowa Dolna lepszy od JKS-u Jarosław

Sokół Kolbuszowa Dolna w niedzielę odniósł bardzo ważne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Waldemara Mazurka pokonali JKS Jarosław po bramce w doliczonym czasie gry.

Pierwsza połowa była wyrównana, a oba zespoły miały swoje okazje. Dwukrotnie bramkarza Sokoła Kolbuszowa Dolna próbował pokonać Patryk Pindrak, ale bez powodzenia. Kibice generalnie na nudę nie mogli narzekać, lecz do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal oglądaliśmy wyrównane spotkanie.

Okazje w kolejnych minutach stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy, ale brakowało konkretów. Pachniało bezbramkowym remisem, jednak Sokół Kolbuszowa Dolna postawił wszystko na jedną kartę i w doliczonym czasie objął prowadzenie, a bramkarza JKS-u Jaroslaw pokonał doświadczony Krzysztof Szymański.

1-0 Krzysztof Szymański (90)