2022-09-07 22:07:00

SPEC Stal Łańcut górą w meczu ze Stalą II Mielec

SPEC Stal Łańcut pokonała na wyjeździe Stal II Mielec 2-0. (fot. Agnieszka Kulka)
SPEC Stal Łańcut łapie właściwy rytm po słabym początku sezonu. Tym razem pokonali na wyjeździe rezerwy Stali Mielec.

SPEC Stal Łańcut już po pięciu minutach wyszła na prowadzenie w meczu ze Stalą II Mielec. Premierową bramkę w tym pojedynku strzelił Patryk Róg. Obie ekipy miały swoje okazje, ale wynik meczu do przerwy nie uległ już zmianie.

W 58. minucie Patryk Wójcik strzelił drugą bramkę dla podopiecznych Krzysztofa Koraba i ekipa z Łańcuta wygrała mecz z rezerwami Stali Mielec.