2022-09-07 20:40:00

Polonia Przemyśl zremisowała z Lechią Sędziszów Małopolski! Emilio Da Costa Abreu bohaterem gości

Emilio Abreu (na zdjęciu) dał remis Polonii Przemyś! (fot. Grzegorz Gajdzik)
Polonia Przemyśl zdobyła na terenie Lechii Sędziszów cenny punkt w 6. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Bramki strzelali Przemysław Pyrdek oraz Emilio Da Costa Abreu.

Mecz 6. kolejki IV ligi Podkarpackiej rozpoczął się w słoneczne popołudnie o godzinie 17:00. Podopieczni Waldemara Warchoła podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem przyjechali do Sędziszowa, aby zwyciężyć. Lepiej od samego początku zaprezentowali się gospodarze meczu i już w 7. minucie Przemysław Pyrdek dał Lechii Sędziszów Małopolski prowadzenie.

Gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo z prowadzenia, gdyż już dziesięć minut później Emilio Da Costa Abreu strzelił bramkę na 1-1. Do końca meczu żadna z drużyn nie stworzyła już zagrożenia pod bramką rywala i mecz skończył się remisem.

Warto dodać, że jeszcze przed przerwą Hryhorii Zanko nie wykorzystał rzutu karnego. Intencję piłkarza Polonii wyczuł Łukasz Ćwiczak i obronił jego strzał.

1-0 Przemysław Pyrdek (7)
1-1 Emilio Da Costa (17)