2022-08-14 14:35:00

Stal Rzeszów z drugim zwycięstwem w tym sezonie! Ograli ŁKS Łódź

Stal Rzeszów wygrała po raz drugi w sezonie 2022/23! (fot. Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów wygrała po raz drugi w sezonie 2022/23. Piłkarze Daniela Myśliwca pokonali 1-0 ŁKS Łódź na własnym stadionie.

Już na początku meczu ŁKS Łódź miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia w meczu ze Stalą Rzeszów. Przemysław Pęksa złapał piłkę w ręce po podaniu kolegi z zespołu, ale źle rzut wolny pośredni rozegrali goście. W kolejnych minutach na boisku rządzili "Biało-niebiescy". W 11. minucie Andreja Prokić zagrał piłkę na piąty metr do Łukasza Góry, ale środkowy obrońca Stali uderzył futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

Dziewięć minut później ponownie Góra stanął przed szansą zdobycia bramki. Jednak po raz drugi nie trafił w "światło bramki" tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Piotra Głowackiego. W 24. minucie groźnie uderzył Michał Trąbka, ale dobrze na linii bramkowej spisał się Pęksa. Po pół godznie gry piłka po raz pierwszy w tym spotkaniu piłka wpadła do siatki, ale Dawid Olejarka był na pozycji spalonej.

W końcówce pierwszej części gry podopieczni Daniela Myśliwca zamknęli ekipę ŁKS-u w ich własnym polu karnym. Najpierw w 41. minucie po uderzeniu Olejarki Dawid Arndt przeniósł piłkę nad poprzeczką, a chwilę później po niefortunnej interwencji Piotra Janczukowicza futbolówka trafiła w poprzeczkę bramki gości.

Dwie minuty po zmianie stron gospodarze wyszli na w pełni zasłużone prowadzenie. Patryk Małecki wypuścił Prokica lewą stroną. Skrzydłowy Stali Rzeszów zagrał piłkę w pole karne, tam odbiła się ona od Bartosza Szeligi i wpadła do siatki. Później piłkarze Kazimierza Moskala starali się przejął inicjatywę w tym meczu i stwarzali sobie groźniejsze sytuacje. Po godzinie gry Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti trafił w poprzeczkę. Trzy minuty później po błędzie Góry w sytuacji sam na sam znalazł się Kelechukwu, ale uderzył obok słupka. W kolejnych minutach gospodarze skupili się na przeszkadzaniu ŁKS-owi. Goście nie potrafili stworzyć sobie więcej klarownych sytuacji i ostatecznie po raz drugi w tym sezonie Stal Rzeszów sięgnęła po trzy "oczka".

1-0 Bartosz Szeliga (47-samobójcza)

Stal Rzeszów:
Pęksa – Marczuk, Góra, Wrona, Głowacki – Poczobut, Wolski – Małecki, Olejarka (82. Sadłocha), Kłos (72. Piątek) – Prokić (72. Michalik)

ŁKS Łódź:
Arndt – Dankowski, Dąbrowski, Nacho, Szeliga – Kowalczyk (55. Kelechukwu), Kuźma (65. Okhronchuk), Trąbka (81. Javi Moreno) – Pirulo, Janczukowicz (65. Balongo), Biel (55. Kort)

Wyniki meczów 6. kolejki:

Tabela Fortuna 1 ligi:

BRAWO STAL RZESZÓW!

~anonim 2022-08-14 14:59:17

Brawo Stal Rzeszów.!!! Znów przyjdzie wiosna, i lepsze czasy, powróci nasza Stal Rzeszów w szeregi ekstraklasy!!!!

Mysliwiec 2022-08-14 15:07:57

Dziś mecz wygrałem ale bramki sam strzelać nie zamierzałem i fartem trzy punkty dostałem

Resoviak 2022-08-14 15:10:07

Ale mnie piecze.

Do myśliwiec 2022-08-14 15:19:27

Wy parchy nawet samobujow strzelać nie potraficie buahahah zawsze nad wami! STAL Rzeszów zawsze nad wami

cwKAŁs 2022-08-14 15:48:44

Ja se pójdę na siatkę, jak piłka spadnie. Przecież mam charakter i pod jupiter je będę chodził.

Duma Rzeszowa 1944 2022-08-14 15:54:59

Wszystkie 3 mecze, które graliśmy u siebie zdominowaliśmy rywali na boisku i powinniśmy w nich zdobyć 9 punktów, a udało się tylko 4. Niepotrzebnie pogunione punkty głównie przez proste błędy w obronie. To co nam los odebrał z Ruchem (niewykorzystane sytuacje) dzisiaj nam oddał z ŁKS-em (samobój). Mam nadzieję, że limit pecha wyczerpaliśmy i od tego meczu zacznie się marsz w górę tabeli. Do boju biało-niebieska jedyna Dumo Rzeszowa. Idziemy razem w kierunku ekstraklasy na pohybel koszerrnej sąsiadce zza miedzy.

PS. Doping dzisiaj znakomity przez całe 90 minut i co ważne nie zabrakło pozdrowień dla bezdomnych parrchów z wyśmiańskiego 22.

Gej Stal! 2022-08-14 17:22:17

Zjechaliśmy się w 8 różnych klubów aby dopingować nasza różowa stal. Teraz lecimy na nasz rynek na Staszica się brandzlowac z naszymi ziomkami niedawnymi kosami. Gej stal!

Stal44 2022-08-14 17:22:21

Super gra i wynik z wyżej notowanym rywalem. Gra do końca i na zero z tyłu. Brawo rzeszowska Stal, tak 3-mać.
Wszystkich szanujemy, nikogo się nie boimy.

STAL_1938 2022-08-14 18:06:42

Brawo bracia , ta liga znów będziesz wasza!

kibole cipole 2022-08-14 18:36:58

Klasa dopingu poniżej krytyki

Rodzic z synem 2022-08-14 18:40:49

Wstyd było dziś przyjść na mecz z synem. Co ja mu teraz powiem że nasi tylko przeklinać potrafią?

02 2022-08-14 18:41:47

Ból dupska to potwierdza! Apklaun pejsovia syjonistyczna twierrdza!

Obecny 2022-08-14 18:47:34

Fajna patologia na trybunach, 80 minut bluzgów na wszystkich dookoła

xyz 2022-08-14 21:27:11

A co mu mówisz na wszechobecne wulgaryzmy, wzmianki o seksie(wulgarne), przemoc, narkotyki, wychwalanie pseudo gangsterki w tv, w internecie czy przemyśle muzycznym? Jak ja to uwielbiam. Przyczepi się geniusz jeden z drugim o wyzwiska na stadionie, ale gorsze rzeczy w tv, czy też co się dzieje w kraju lub na świecie to już mu nie przeszkadza. Koniec świata. Bo na meczu między dwoma mocno znienawidzonymi drużynami padały wyzwiska... hm... no coś niesamowitego.. Może takie rzeczy to tylko jeszcze w Polsce co? Bo ten... na zachodzie sobie poradzili i wszyscy siedzą grzecznie, kulturalnie między sobą hehe

Do obecny 2022-08-14 22:02:57

Bluzgi nie na wszystkich dookoła tylko na was i te drugie k*****y z ŁKS.

CWKS Spadkowicz 1905 2022-08-14 22:13:44

Piękny jest ten skowyt tych bez stadionowych kundli z osiedla KMIOTY. Piecze dvpa z odparzeniami 1-szego. Dzieci neostrady leczą swoje kompleksy. No cóż musi bolec widmo spadku wobec sukcesów Stali Rzeszów. Ps. Trenera jak wywala to kto do tego szamba tam przyjdzie. Zabłocki ma układy z menadżerami wiec nawet jak kogoś ściągnie to kolegę kolegi z rekomendacji jego kolegi

Kajo 2022-08-14 23:41:38

Doping na Stali to chyba najbardziej niedoceniany doping w Polsce! Bardzo mocno!

~anonim 2022-08-15 01:26:49

Kędzior, piecze????? DopieRRo będzie piekło pajacu!!

Motorynka 2022-08-15 01:27:45

Natan, Natan buahahahahaha.!!!

~anonim 2022-08-15 01:40:54

Czego, byście nie napisali, kibice osiedlowego klubiku czyli pejsovii. STAL Rzeszów wciąga was nosem, pajace. Tyle w temacie.

Rejsowiackie Skowyjce 2022-08-15 06:59:13

Nie dziwie się, że tylu to resoraków pod postami o Stali Rzeszów. O czym maja czytać o tych nieudacznikach co ledwo remisują albo przegrywają ? Mam wrażenie że tak strasznie musi to boleć jak grasz jak bezpański kundel na stadionie największego wroga, siedzisz pod jupiterem i podziwiasz piękna i podgrzewaną murawę na miarę ekstraklasy a jedyne co masz w pamięci to Minister Gliński obiecujący ci 60 milionów na PCLA. I boli i dusi i tłamsi bo nawet przez gardło Ci nie przejdzie, że gracie tu mecze 'domowe' lub u 'siebie'. Rzeszów by Wam współczół pewnie gdyby nie fakt, że każdy wie jakimi jesteście mendami, płaczkami roszczeniowymi i jakimi oszustami bez honoru i krzty pokory. Nikt was nie lubi, każdy z wami gardzi. Nie macie zgód, poparcia niczego. W świecie piłki jesteście nikim!! Na naszym stadionie jesteście tylko gośćmi i nie zapominajcie o tym przybłędy i cyganerio obwoźna.

Znów słychać wycie. Ból chemoroidów i 4 liter musi być niewyobrażalnie mocny. Istny armagedon. Dla Skowyjców z w22 polecamy na ból d****y: https://liki24.pl/p/procto-hemolan-protect-czopki-10-szt-2-x-5/

Profesur 2022-08-15 07:22:32

Zasłużone zwycięstwo Stali. Pierwsza połowa dość wyrównana z przewaga Stali Rzeszów ale druga to już kompletna dominacja Rzeszowian. Zwycięstwo w pełni zasłużone. Wielkie gratulacje. Kolejny mecz atrakcyjny dla oka i uwieńczony zdobyczą 3pkt. Jak padła bramka za chwile nikt nie będzie tego pamiętał.

Artur Rozborski 2022-08-15 07:33:13

Co ja widzę Awans Stali Rzeszów z Fortuny I Ligi do PKO Ekstraklasy w sezonie 2022/2023 to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%%%%%!!!!!! Potwierdzone info. Od dzień w dvpie mam Pejsowia. W moim sercu gości Tylko STAL. Ps. Sprzedam czapkę i szalik rejsowi jakby ktoś chciał, ewentualna zamiana na czekoladę Wawelu.