2022-08-14 11:55:15

Tomasz Grzegorczyk po meczu z Odrą Opole: Od początku widać było w nas sportową złość

  Apklan Resovia zremisowała w wyjazdowym meczu z Odrą Opole. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener, Tomasz Grzegorczyk.
 
- Uważam, że każdy punkt na wyjeździe trzeba szanować, aczkolwiek dziś po raz kolejny przyjechaliśmy po trzy punkty. Moim zdaniem widać było od początku taką sportową złość, ducha walki i dzisiaj naprawdę przez dziewięćdziesiąt minut cały czas mocno goniliśmy i dążyliśmy do tego, żeby strzelić bramkę. Uważam, że dosyć skutecznie. Trochę przypadkowo, czy nie troszeczkę zbiła nas z naszego planu, bo szybko straciliśmy Bruna Garcie, kolejna kontuzja Daniela Morysa i Rafała Mikulca, gdzie dzisiaj chcieliśmy dosyć szybko wyjść atakiem- powiedział Tomasz Grzegorczyk.
 
- My ten punkt szanujemy, wiadomo, że cały czas potrzebujemy tych trzech punktów i do tego dążymy, ale tutaj nie czas i miejsce na jakieś spuszczanie głowy, albo marudzenie. Tu trzeba robić swoje i trzeba szukać punktów- mówił dalej trener Apklan Resovii.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 11

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-08-14 17:34:57 21 2

Dawid Kroczek wróć !

~anonim 2022-08-14 17:34:57 21 2

Dawid Kroczek wróć !

abraxas 2022-08-14 19:32:16 5 5

poważnie , nie zauważyłem

abraxas 2022-08-14 19:32:16 6 5

poważnie , nie zauważyłem

Lopes21 2022-08-14 19:43:36 11 3

Widoc złość ale kibiców na to co odstawia trener że swoimi wizjami. Kończ waść wstydu oszczędź !!

~anonim 2022-08-14 20:44:45 14 2

Człowieku , spadaj !

Artur Rozborski 2022-08-15 07:26:38 5 12

Co ja widzę spadek resowi Mojrzeszów z Fortuny I Ligi do EWINNER II Liga w sezonie 2022/2023 to jest najprawdziwsza prawda w tryliardach%%%%%!!!!!! Potwierdzone info. Zabłocki dogadany ze sponsorami i temat przegłosowany na radzie zarządu. #wracamydosibie #drugaligajestnasza

! 2022-08-15 10:55:57 8 7

Stal Mojrzeszów i Resovia do spadku !
Kluby z Mojrzeszowa druga liga !

~anonim 2022-08-15 11:59:56 4 5

Od początku, to jesteście nieprzygotowani do sezonu. Drużyna jest zdecydowanie słabsza personalnie od tej z ubiegłego sezonu nie mówiąc już o tym trenerze. "Druga liga czeka", jeśli w porę tego nie ogarniecie, a jestem raczej pewny, że tak będzie.

Konkurs Fortuna 1 Liga 2022-08-15 22:37:19 4 0

W naszym wewnętrznym plebiscycie na najgorszą drużynę tego sezonu wybraliśmy jednogłośnie Apklan Resowie. Ogromne gratulacje i słowa uznania za zaangażowanie, wkład i konsekwentne dążenie do spadku w tym sezonie. Pracujecie na to już od 3 sezonów, jednak tym razem chyba najbardziej skutecznie. Podziwiamy wasz upór i konsekwencje w graniu piachu i nędzy. Najlepiej o tym świadczy miejsce w tabeli,. 18/18 możliwych. Gdybyśmy przekornie odwrócili tabele do góry nogami to bylibyście w jej czubie jako MISTRZ SPADKOWICZÓW FORTUNA 1szej LIGI. Należą wam się owacje na stojąco i gromkie brawa.
Nie osiągnęlibyście tego gdyby nie szereg osób za to odpowiedzialnych. Wielkie brawa dla Sponsorów, którzy topiąc pieniądze w błocie kolejny sezon powiedzieli doc i przydzieli Fundusze. Ogromne słowa uznania dla miasta, które do tej pory nie wypłaciło klubom pieniędzy za promocje miasta w 1szej lidze, dziękujemy Stali Rzezów za awans i zabranie połowy tegoż honorarium.
Nie udałoby się to wam gdyby nie Dyrek sportowy co ma układy z menadżerami i daje sobie wciskać szrot, uznania dla akademii, która działa tyle lat i nie potrafi wyszkolić wartościowych juniorów poza takich co mogą zagrać najwyżej w okręgówce w rezerwach i przegrywać. deszcz braw dla marketingu za kopiowanie wszystkiego co się da z innych klubów, brak kreatywności i topienie pieniędzy w niesprzedanych gadżetach, oklaski dla Pabla BUKAKEały za robienie wstydu i plecenie głupot na lewo i prawo. Razem idealnie przekłamują rzeczywistość od daty powstania po frekwencje na meczach. Nikt takiej błazenady nawet w lidze ogórkowej nie robi. Wielkie uznanie.
Nie zdobylibyście tego wszystkiego gdyby nie wspaniały sztab szkoleniowy wybrany przez zarząd i dopieszczony do granic możliwości finansowych. Lawina braw dla grajków pościąganych z 4 ligi i okjregówki oraz tych co nie zdołali uciec z tego tonącego kutra rybackiego ze względu na obsRRane CV i kiepski poziom gry.
Ale największe brawa dla Was KIBICE APKLANU. Za bierność, niekonsekwentną postawę, za stracony charakter i godność pod jupiterem, za bratanie się z pisiorami za obietnice wyborcze, za lizanie d. Fiołkowi, Kamińskiemu i Walawendrowi chociaż już od dawna mają was gdzieś i na waszym poparciu mydląc wam oczy utrzymują się u władzy. No i przede wszystkim za jakość i liczebność. Skoro Was nie ma to nie istniejecie a biją i plują na was wszędzie. Nawet Wasz własny klub i wasi politycy sikają na was sokiem prostym. To Wy jesteście ojcami tego sukcesu. Wielkie brawa. OBy tak dalej a napewno i w następnych ligach niżej będziecie osiągać podobne sukcesy.

Ciekawy Kibic 1905 2022-08-16 22:38:59 2 0

Dzień dobry. Panie trenerze, sztabie i klubie sportowy wraz z zarządem, prezesem i dyrektorem sportowym. Bardzo prosimy o informacje ile ta nasza kochana szkoła i akademia wydała wychowanków, którzy grają w 1szej jedenastce i są w pierwszym składzie.

Z tego co widzę i tez jakoś nie przynosi to efektów to młodzież z naszego sms gra w rezerwach tułających się od wieków w okręgówce. Ilu jest tam naszych wychowanków i ilu z nich coś osiągnie w sportowej karierze.

Gdzie nasz klub, nasze cele i nasza postawa zatraciła swój Resoviacki Charakter? Gdzie gra młodzieżą i budowanie klubu opartego na własnym narybku. Tak bardzo się staraliście napakować najemników na 1-sza ligę za pieniądze od sponsorów, że narobiliśmy sobie długów, zaniedbaliśmy szkołę i akademie (spadki z clj i mierna postawa rezerw) pakując pieniądze w grajków co i tak nie chcieli tu grać i przy pierwszej lepszej okazji uciekli jak szczury z tonącego statku.

Czy w tym klubie i zarządzie jest jeszcze ktoś kompetentny? Nowy prezes co milczy zamiast zając stanowisko i powiedzieć nam kibicom jakie będą dalsze działania i wyciągnął wnioski z podjętych decyzji, transferów, kontraktów i wyników sportowych?

otóż nic nie będzie, wszystko zostanie zamiecione po cichu pod dywan. Przecież wszyscy to koledzy sponsorzy i koledzy kolegów od kibiców z ratusza. Czemu nikt nie rozlicza Zabłockiego. Czemu Rudawski zwiał jak się zaczęło robić bagno. Czemu nikt nie odpowiada na pytania Kibicom? Jedyne co się robi to zakłada się grupę kibiców zamknięta by syfy i brud nie wypływały na zewnątrz klubu. Miotełka i pod dywan. Dość. My kibice mamy dość!

SiarkaTarnobrzeg&Resovia 2022-08-18 22:21:17 0 0

Idziemy po swoje! Nasza zgoda najlepsza w Polsce jest , dwa kluby! Jeden układ! Podwójny spadek! Hej!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij