2022-08-14 11:38:02

Adam Majewski po meczu z Górnikiem Zabrze: Z biegiem czasu ten mecz był cały czas pod naszą kontrolą

fot. YouTube
fot. YouTube
  Stal Mielec odniosła kolejne zwycięstwo i pokonała Górnik Zabrze 3-1. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener Adam Majewski.
 
- Na wstępie muszę pogratulować swojej drużynie, całemu sztabowi za wygranie meczu z Zabrzem. Z tego co się orientuje Stal Mielec bardzo dawno albo nigdy nie wygrała w Zabrzu meczu i to tym bardziej smakuje podwójnie. Mecz się zaczął źle, myślę, że zaczęliśmy najgorzej jak można, bo Górnik objął prowadzenie, natomiast z biegiem czasu ten mecz był cały czas pod naszą kontrolą- powiedział Adam Majewski.
 
- Udało się strzelić dwie bramki do przerwy, oczywiście trzecia bramka bardzo szybko na początku drugiej połowy, nie mówię, że zakończyła ten mecz, ale dała nam dwubramkową przewagę i było widać, że prawdopodobnie ten wynik dowieziemy do końca. Zasłużona wygrana, mecz pod kontrolą, w końcówce czerwona kartka, mogliśmy pokusić się o jeszcze jedną bramkę, ale jesteśmy zadowoleni, szacunek dla chłopaków po straconej bramce, ale to dopiero piąta kolejka i zobaczymy, co przyszłość przyniesie- kontynuował trener Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Fozzie 2022-08-14 17:09:48 15 0

Stal Mielec Duma Podkarpacia !

Fozzie 2022-08-14 17:09:48 15 0

Stal Mielec Duma Podkarpacia !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij