2022-08-13 21:15:00

Wisłok Wiśniowa lepszy od LKS-u Skołoszów na inauguracje

Piłkarze Wisłoka Wisłoka udanie zainaugurowali rozgrywki 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Tomasza Głąba w sobotę pokonali na wyjeździe LKS Skołoszów.

Mecz świetnie zaczął się dla Wisłoka Wiśniowa, który już w 2. minucie objął prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Michał Szymański. LKS Skołoszów jeszcze dobrze nie przywitał się z ligą, a już musiał odrabiać straty. Beniaminek szybko się ogarnął i ruszył do odrabiania strat. Goście jednak dobrze prezentowali się w defensywie.

Podopieczni Tomasza Głąba także mieli swoje okazje, a mecz stał na niezłym poziomie. Ostatecznie jednak do przerwy więcej goli nie padło i na tą w lepszych humorach schodził Wisłok. Po zmianie stron, zespół ze Skołoszowa starał się doprowadzić do wyrównania. Goście jednak skutecznie odpierali ataki beniaminka.

LKS Skołoszów nie poddawał się i w 70. minucie strzelił gola na 1-1, a jego autorem był Wojciech Pilawa. Podrazniony Wisłok ruszył do odrabiania strat i sześć minut później odzyskał prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Paweł Piątek. Beniaminek próbował jeszcze nawiązać walkę, ale przyjezdni dowieźli wynik do końca.

0-1 Michał Szymański (2)
1-1 Wojciech Pilawa (70)
1-2 Paweł Piątek (76)