2022-08-13 20:52:51

Lechia Sędziszów Małopolski jedną bramką pokonała Legion Pilzno!

Lechia Sędziszów Małopolski dobrze weszła w nowy sezon i w pierwszym meczu pokonała Legion Pilzno 1-0.

Początek spotkania był dość wyrównany, żadna z ekip nie stworzyła większego zagrożenia przy bramce rywali, choć nieco lepiej na murawie prezentowali się goście. W pierwszych 45. minutach ostatecznie nie doczekaliśmy się bramek.

Po zmianie stron w końcu mieliśmy otwarcie wyniku. W 47. minucie dobrze uderzył Kamil Potwora i wyprowadził Lechię na prowadzenie. Goście napędzeni tą bramką poszukiwali trafienia numer dwa, jednak więcej bramek w tym meczu już nie zobaczyliśmy.

0-1 Kamil Potwora (47)