2022-08-13 15:01:03

Sokół Nisko w dobrym stylu pokonał Igloopol Dębica w pierwszym meczu sezonu

Start sezonu za udany mogą uważać zawodnicy Sokoła Nisko, którzy dziś w meczu inauguracyjnym 4. ligi podkarpackiej pokonali Igloopol Dębica. “Morsy” uległy dzisiejszym rywalom, którzy zwyciężyli na własnym terenie 3-0.

Strzelanie rozpoczęło się już w 12.minucie, kiedy na prowadzenie wyszli zawodnicy Sokoła Nisko. Piłkę między słupki rywali po rzucie wolnym skierował Michał Mistrzyk i tym samym odnotował premierowe trafienie w tym sezonie. Dalsza część pierwszej połowy upłynęła spokojnie i kibice nie zobaczyli więcej bramek.

Wynik zmienił się w drugiej części starcia, a dokładnie w 60 minucie, kiedy celny strzał po akcji sam na sam z bramkarzem oddał Filip Moskal i podwyższył prowadzenie gospodarzy. Beniaminek 4.ligi nabrał wiatru w żagle i dalej szedł za ciosem pokazując swoją znakomitą dyspozycję. W 76.minucie ponownie zmierzyć z golkiperem gości musiał zmierzyć się Mistrzyk, który wykorzystał okazję i odnotował trzecią bramkę dla Niska

“Morsy” musiały stawić czoła trudnej sytuacji, jednak ta sztuka im się nie udała, a pierwsze punkty w tym sezonie powędrowały do ekipy beniaminka 4.ligi, Sokoła Nisko.

1-0 Michał Mistrzyk (12)

2-0 Filip Moskal (60)

3-0 Michał Mistrzyk (76)

Igloopol: Lis, Cyran, Brzostowski, Wanat, Wiszyński, Stefanik, Tarała, Wojtyło, Drobot, Leśniak, Rokita.

Wyniki meczów 1. kolejki:

rex 2022-08-13 16:14:01

Jest fajna ekipa Paweł oby tak dalej

~anonim 2022-08-13 16:21:06

Człowieku nikt w Igloopolu nie mówi o miejscu w pierwszej piątce,a tym bardziej o awansie, więc zanim napiszesz jakie kolwiek wypociny na temat Igloopolu wcześniej zdobądź rzetelne informacje zamiast wypisywać bez podstawne bzdury

aaa 2022-08-13 17:06:53

Z tego co pamiętam to takie słowa padły z ust prezesa klubu...
Zresztą niepoważne jest ocenianie i wyciąganie wniosków po jednym meczu.
Papierowo skład wygląda bardzo ciekawie.
Jak będzie dalej czas pokaże.

widz 2022-08-13 17:27:55

Pierwsza bramka to nie strzal z wolnego tylko szybkie rozegranie pilki, praktycznie sam na sam i bramka, druga bramka to blad w wyprowadzeniu pilki, przechwyt i gol. Trzecia bramka to puszczenie przez sedziow spalonego, sam na sam i gol. I tyle ze strony Niska. Igloopol przewazal, mial wieksze posiadanie pilki ale nic z tego nie wynikalo. Sedzia mial mozliwosc przyznania karnego gosciom po ewidentnej rece ale nie gwizdnal. Slaby sokol wygral ze slabszym Igloopolem. Tyle w temacie.

Igloopol 2022-08-13 18:22:08

Byliśmy lepsi , byliśmy wspaniali i mecz ześmy... przegrali .

~anonim 2022-08-13 19:10:41

Bedzie ciezko i kazdy o tym wie.Debica pod wzgledem finansowania sportu to ogon podkarpacia.Tyle co miasto wspomagaIgloopol i Wisloke to Sieniawa ma na cwierc sezonu.Doskonale to wiedza na Parkowej i doskonale to wiemy My

Biało-niebieski 2022-08-13 19:12:01

Z każdego meczu wyciągamy wnioski. Igloopol ma ciekawy, młody skład. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. My wiemy gdzie skończymy sezon i jakie mamy cele!

obserwator 2022-08-13 20:37:15

dziewczyny z lasu cicho tam bo wasze gwiazdy tez pokazały w Ostrowcu futbol na światowym poziomie :) tyle kasy na waszych kopaczy idzie z miasta, tyle podchodow zeby nas uwalic a tu zonk za zonkiem. klub z parkowej - żenada miasta Dębica !

XxX 2022-08-13 20:58:28

Dzieci macie radoche że Wisłoka czy Igloopol mają kryzys? Ja bym się cieszył że jedna się może wybić a druga grać na poziomie. Bez pozdrowień dzieciaki po

~anonim 2022-08-13 21:12:56

Buda lachociągu ! :)

KRKR 2022-08-14 11:17:53

Mecz Piłkarsko taki sobie. Nisko wygrało sprytem i przygotowaniem. Iglopol po 65 minucie nie miał siły biegać i to spowodowało kolejne sytuacje dla Niska. Trener Iglopolu to powinien trochę pokory i kultury się nauczyć . Każdy kontakt płakał i wymuszał na sędziach faul, wdawał się w dyskusje, o wszystko pretensje, prowokował itp. Pokory panie Cabaj. Pana zespół czeka dużo pracy.

kibic 2022-08-14 19:52:23

@KRKR to chyba byliśmy na innym meczu. Sędziowie gwizdali pod gospodarzy, przyklady ? Prosze bardzo, w polu karnym zawodnik Niska zatrzymuje pilke rekami - zero gwizdka, widoczny az zanadto spalony - zero gwizdka - wpada bramka. Zawodnik Igloopolu dostaje zolta kartke po faulu ale zanim sam faulowal, zawodnik Sokola trzymal i faulowal - tez bez konsekwencji. Chcesz wiecej przykladow ? Niepisana zasada mowi ze gospodarzom sedzia pomaga ok 10% no ale Kublas i spolka mocno to naciagneli.