2022-08-09 12:23:00

Jarosław Skrobacz, trener Ruchu Chorzów: To był rollercoaster!

Jarosław Skrobacz przyznał, że Stal Rzeszów była tego dnia lepsza. (fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów)
Jarosław Skrobacz przyznał, że Stal Rzeszów była tego dnia lepsza. (fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów)
Po fantastycznym meczu Ruch Chorzów pokonała na wyjeździe Stal Rzeszów 3-2. Zobaczcie co po tym meczu powiedział Jarosław Skrobacz.
 
- To był rollercoaster na tym boisku! Wygraliśmy mecz i ktoś może powiedzieć, że mamy sposób na Stal Rzeszów. Jednak dzisiaj Stal zagrała bardzo dobry mecz i myśle, że była momentami zespołem, który przeważał i dyktował warunki. My mieliśmy dziś swoje problemy, nie chcę o tym mówić. Rzeczywiście były takie chwile, gdzie sami sobie robiliśmy problemy. Brakowało nam jakości, całe szczęście że nie zabrakło nam jej w momentach gdy stwarzaliśmy sytuacje i potrafiliśmy je wykończyć. Stąd strzelone bramki - powiedział Jarosław Skrobacz po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów.
 
- Wygrać taki mecz, gdzie przegrywasz i tracisz bramkę zaraz na początku drugiej połowy co powinno nakręcić gospodarzy. My potrafimy kolejny raz wyjść na prowadzenie i utrzymać je do końca. To były bardzo trudno zdobyte punkty. Gratuluje swoim zawodnikom za podniesienie się. Nie szło nam i ciężko było nam w tej pierwszej połowie. W drugiej połowie różnie mogło być. To był bardzo dobry występ gospodarzy - zakończył opiekun Ruchu Chorzów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-08-09 14:58:27 2 2

Lubię jak Stal gra. I przegrywa.

~anonim 2022-08-09 15:00:11 2 2

II LIGA, II LIGA STAL

co ja widzę rasa w 2 lidze 2022-08-09 23:56:19 2 1

Ej, tak patrzę na tą tabele i parskam śmiechem. Podpowiedzcie mi proszę gdzie ta Rejsowia z Mojrzeszowa jest w tej tabeli? Co Ja Patrzę! Przedostatnie miejsce, strefa spadkowa? tylko 2 pkt? zdecydowanie popieram wasz ruch społeczno kibicowski. faktycznie #czaswracaćdodomu 3 liga Grupa 4 jest Wasza. SOFIA!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij