2022-07-31 12:19:00

Sławomir Majak po meczu z Wisłą Puławy: Przyjmujemy tę porażkę z pokorą

fot. własne
fot. własne
  Siarka Tarnobrzeg przegrała pierwszy raz w 2 lidze. "Siarkowcy" w 3. kolejce musieli uznać wyższość Wisły Puławy. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener, Sławomir Majak.
 
- Gratulacje dla trenera gości, bo na pewno zagrali dobry mecz. Przede wszystkim bardzo skuteczny, bo rzadko się zdarza, że Siarka była w pewnym momencie tak zdominowana pod względem piłkarskim. Dzisiaj przegraliśmy z zespołem dużo lepszym od nas, bardzo skutecznym, bo wszystkie sytuacje, które mieli wykończyli praktycznie w stu procentach- powiedział Sławomir Majak.
 
- Szkoda, że przegraliśmy ten mecz, bo przed tym spotkaniem na pewno mieliśmy inne zapatrywania i plany, aby podtrzymać tę dobrą passę po awansie i zaprezentować się z jak najlepszej strony, ale przeciwnik był dzisiaj zbyt dobry. Dobra gra naszego zespołu to było za mało, żeby pokonać Wisłę Puławy- kontynuował szkoleniowiec Siarki Tarnobrzeg.
 
- Byliśmy dzisiaj słabsi od zespołu gości i przyjmujemy tę porażkę z pokorą. Przed nami jeszcze bardzo dużo meczów, więc przyjmujemy tę porażkę z pokorą, więc musimy z tego wyciągnąć wnioski. W kolejnym meczu na pewno musimy ten obraz gry zmienić- zakończył trener Siarki Tarnobrzeg.
 
Zapis pomeczowej konferencji można zobaczyć tutaj:
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-07-31 18:30:27 2 3

Bo jesteście ciency jak sik węźa wielowsioki STF

podkarpacie 2022-07-31 21:14:54 1 4

cały czas są słabi w trzeciej lidze jk byli i teraz nadal sa i będa nic nie graja tylko sie udaje im i będ adalej przegrywac i będzie spadek siarka siarkowcy haha

~anonim 2022-08-01 12:49:15 1 2

Jedno mogę stwierdzić z cala pewnością.Majak jest już na wylocie.A następnie równia pochyla Siarki do 3 ligi.Taki jest plan .Wiedza o tym wszyscy tylko naiwna publika sie podnieca.

~anonim 2022-08-03 07:30:30 0 0

ale piepszy głupoty dziad nie nadaje sie na żadnego trenera nie potrafi trenowac ajego piłkarzyki amatorzy nie potrafia grac niech sie naucza bo będ aprzegrywac , w trzeciel lidze nic nie pokazywali tylko były mecze sędzie kupowane

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij