2022-07-31 10:10:05

Słuchawki czy może głośnik?

Nowoczesna technologia pozwala na różne wariacje dotyczące dźwięku. Wybór odpowiedniego urządzenia zapewni komfort jego użytkownikom. Warto przyjrzeć się propozycjom Bang & Olufsen, która może poszczycić się bogatym asortymentem w zakresie m.in. głośników i słuchawek.

Bang & Olufsen głośnik Beosound Emerge

Bang & Olufsen oferuje szeroką gamę słuchawek oraz głośników, szczególną uwagę przykuwa design głośników. Prócz właściwości, jakie ma urządzenie, są one zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokoić potrzebę estetyki na wysokim poziomie. Dla przykładu głośnik Beosound Emerge poza swoim wyjątkowym designem umożliwia użytkownikom bezprzewodowe łączenie go z drugim głośnikiem, aby uzyskać dźwięk stereo. Jest on wykonany z materiałów przyjemnych w dotyku, co pozwala zaspokajać nie tylko zmysł słuchu, lecz także cieszyć wzrok i dotyk. Za sprawą funkcji Active Room Compensation możliwe jest dostosowanie strumienia dźwięku do specyfiki pomieszczenia, chociażby jego wielkości.

Bang & Olufsen głośnik Beosound 1

Równie wyjątkowy jest głośnik Bang & Olufsen – Beosound 1, ma on stożkowy kształty i gładką powierzchnię, jest zaprojektowany w kilku odcieniach metalicznych barw (m.in. złotej). Ma on funkcję łączenia się dzięki Wi-Fi. Podobnie jak w przypadku głośnika Beosound Emerge istnieje możliwość łączenia go z drugim takim samym urządzeniem. Jest to głośnik bezprzewodowy, a jedno ładowanie gwarantuje słuchanie muzyki przez 12 godzin, co umożliwia przenoszenie go w wybrane miejsce. Kształt głośnika pozwala na rozchodzenie się dźwięku w granicach 3600.

Słuchawki Beoplay EX

Jeśli chodzi o słuchawki Bang & Olufsen proponuje dokanałowy model urządzenia Beoplay EX. Słuchawki dzięki wyjątkowej konstrukcji pozwalają na dopasowanie ich do różnego rodzaju wielkości ucha. Posiadają silikonowe wkładki w czterech rozmiarach: XS, S, M i L, co umożliwia komfortowe użytkowanie. Słuchawki są skonstruowane tak, by sparować dwa urządzenia jednocześnie. Możliwy czas korzystania ze słuchawek przy włączonej funkcji ANC to 20 godz., natomiast bez wspomnianej funkcji bateria umożliwia pracę słuchawek przez 28 godz.

Oferta Bang & Olufsen

Bang & Olufsen oferuje różne warte uwagi projekty głośników oraz słuchawek. Każdy z nich oprócz wyjątkowych właściwości zapewniających komfort odtwarzania dźwięku może poszczycić się efektownym design. Ich projekt w przypadkach głośników niejednokrotnie umożliwia sterowanie głosem, co znacznie ułatwia ich obsługę. Głośniki współpracują ze sobą, pozwalając na ich łączenie i osiąganie zamierzonego efektu dźwiękowego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij