2022-06-18 17:16:44

Wólczanka Wólka Pełkińska w dobrym stylu pokonała Podlasie Biała Podlaska

Wólczanka Wólka Pełkińska na własnym boisku podejmowała Podlasie Biała Podlaska. Dla miejscowych był to pożegnalny mecz z 3 ligą, ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2.

Wynik spotkania szybko otworzyli gospodarze, już w 6. minucie bramkarza rywali pokonał Kacper Durda i przez większość pierwszej połowy miejscowi utrzymywali swoją przewagę. Do wyrównania tuż przed przerwą doprowadził Marcin Pigiel.

Po zmianie stron ponownie do ataku ruszyli gracze Wólczanki i w 49. minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Kacper Durda. Kolejne minuty nadal przebiegały pod dyktando Wólczanki i chwilę później Denys Dolinskyi dołożył jeszcze jedno trafienie.

To podrażniło przyjezdnych, którzy ruszyli do odrabiania strat i w 56. minucie Jarosław Kosieradzki zdobył drugą bramkę dla swojej drużyny.

1-0 Kacper Durda (6)
1-1 Marcin Pigiel (45)
2-1 Kacper Durda (49)
3-1 Denys Dolinskyi (52)
3-2 Jarosław Kosieradzki (56)