2022-05-28 15:57:36

Remis Wisłoki Dębica z rezerwami Cracovii na rozpoczęcie kolejki

fot. Robert Skalski
fot. Robert Skalski
  Wisłoka Dębica zmierzyła się na wyjeździe z Cracovią II. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się remisem.
 
Od pierwszych minut spotkanie było bardzo dynamiczne, obie ekipy co jakiś czas znajdowały się pod bramką rywali, jednak brakowało skuteczności. Kolejne kontrataki Wisłoki w końcu przyniosły oczekiwany efekt. Błąd w defensywie popełnił obrońca Cracovii i sędzia podyktował rzut karny. Damian Łanucha uderzył z jedenastu metrów, a bramkarz gospodarzy wybronił piłkę, która spadła jednak wprost pod nogi rywali i nie miał już szans przy dobitce.
 
W kolejnych minutach gracze Wisłoki nieco się cofnęli i to Cracovia przejęła inicjatywę, dobra akcja lewą stroną boisko pozwoliła miejscowym doprowadzić do wyrównania, a do siatki gości trafił Krzysztof Bociek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.
 
Po zmianie stron gospodarze nadal prowadzili grę, jednak przyjezdni skutecznie odpierali wszystkie ataki i więcej bramek w tym meczu już nie padło. Obie ekipy mogą dopisać po jednym punkcie do ligowej tabeli.
 
 
0-1 Damian Łanucha (32)
1-1 Krzysztof Bociek (37)
 

Wyniki meczów 31. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze (13)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.