2022-05-28 15:57:36

Remis Wisłoki Dębica z rezerwami Cracovii na rozpoczęcie kolejki

Wisłoka Dębica zmierzyła się na wyjeździe z Cracovią II. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut spotkanie było bardzo dynamiczne, obie ekipy co jakiś czas znajdowały się pod bramką rywali, jednak brakowało skuteczności. Kolejne kontrataki Wisłoki w końcu przyniosły oczekiwany efekt. Błąd w defensywie popełnił obrońca Cracovii i sędzia podyktował rzut karny. Damian Łanucha uderzył z jedenastu metrów, a bramkarz gospodarzy wybronił piłkę, która spadła jednak wprost pod nogi rywali i nie miał już szans przy dobitce.

W kolejnych minutach gracze Wisłoki nieco się cofnęli i to Cracovia przejęła inicjatywę, dobra akcja lewą stroną boisko pozwoliła miejscowym doprowadzić do wyrównania, a do siatki gości trafił Krzysztof Bociek. Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po zmianie stron gospodarze nadal prowadzili grę, jednak przyjezdni skutecznie odpierali wszystkie ataki i więcej bramek w tym meczu już nie padło. Obie ekipy mogą dopisać po jednym punkcie do ligowej tabeli.

Piter73 2022-05-28 17:17:10

Dobry mecz w wykonaniu Wisłoki i cenny punkt przywieziony z trudnego terenu zawsze trzeba szanować .Cracovia co prawda przez cały mecz przeważała,prowadziła grę ,ale nasza obrona dziś naprawdę zagrała dobrze zwłaszcza Król albo świetne interweniował kilka razy znowu Wojtek Daniel,bravo Wisłoka

~anonim 2022-05-28 19:24:46

Król i Cabała w tamtym sezonie to byli zawodnicy o klase lepsi niz cala ta liga.Ten sezon zaczeli bardzo slabo i mozna powiedziec ze cała runde jesienną krecili sie jak mlodzi.Cieszy ze znow wracaja do formy poniewaz brakowało ich nardzo o czym swiadczyla liczba traconych bramek.Mam nadzieje ze duet Kantor Maciosek doprowadzi ich znow do formy i beda to podstawowi gracze na nastepny sezon.Pkt z Cracovia to mile zaskoczenie.Panowie gramy do konca.

2 liga dla Wisłoki i Dębicy 2022-05-29 12:17:20

Mecz walki i dobra gra obronna Wisłoki . Ja widzę postęp w grze drużyny która na wyjazdach z czołowymi drużynami potrafi zremisować oprócz tych dziwnych spotkań z łagowem i Podhalem, drużyny z końca tabeli przegrały z Wisłoką, czyli plan minimum zrealizowany jest spokojne utrzymanie. Za nie długo przerwa letnia która będzie owocna w transfery które podniosą jakość w drużynie by bić się w następnym sezonie o czołowe lokaty w 3 lidze

do: 2 liga dla Wisłoki 2022-05-29 12:37:33

Widzę że kompletnie nie jestes poinformowany. Rokowania są takie że będzie super jesli w nastepnym sezonie bedziemy mieli takie miejsce w tabeli jak w tym. Niestety...

~anonim 2022-05-29 13:01:55

Jestesmy druzyna i klubem na dorobku i poki co zadne awanse nam nie w glowie.Znamy swoj budzet znamy swoje miejsce w szeregu.W 3 lidze co rok sa milionerzy ktorzy kilkukrotnie przewyzszaja nasz bidzet a w nastepnym Wieczysta pozamiata cala lige w pol sezonu.Taki transfer Smudy Sadloka Majewskiego Peszki i kilku innych w Wieczystej wystarczyl by nam na kilka sezonow spokojnego grania w 3 lidze.Podstawowym zadaniem w nastepnym sezonie bedzie znow walka o utrzymanie i jesli sie da zajecie miejsca w granicach 4-8.Poki co skupmy sie na budowie trybuny i tym aby wygospodarowac miejsce na kolejne boiska treningowe bo odbudowalismy rekrutacje mlodzierzy i musimy miec wiecej miejsca na ich szkolenie.Poki co jest dobrze tak jak jest i krok po kroczku idziemy dalej.Jesli wszystko bedzie mialo swoje miejsce i proryteyy doczekamy sie 2 ligi tak jak doczekalismy sie 3.

~anonim 2022-05-29 13:15:51

Myslisz ze Wieczysta awansuje? nie Termalca ? Nawet jak awansuja to 3 liga nie bedzie dla nich erdorado to nie mizerny poziom ligi malopolskiej czwartej

~anonim 2022-05-29 13:26:49

peszko i reszta gwiazd sprawdzi sie byc moze w centralnej lidze ale nie tej 3 lidze gdzie kosci sie mocno obija, dobre po rundzie pozamiataja gwiazdeczki heheheh Zobaczymy !!

~anonim 2022-05-29 19:54:29

Polecam poczytac jakim skladem zamierza wystartowac Wieczysta w nastepnym sezonie.Jesli awansują to jestem pewien ze tacy zawodnicy jak Sadlok Majewski zrobia ta lige spokojnie i bedzie im napewno lzej niz w 4 lidze.3 liga jest bardziej nastawiona na taktyke i bardziej cywilizowana niz 4 wiec i kosci trzeszcza mniej.

~anonim 2022-05-29 20:49:54

Oglądałem spotkania Wieczystej z 3 / 2 ligowcami w pucharze regionalnym i mieli problem z takimi drużynami typu Podhale Nowy Targ 3 liga czy Garbarnia 2 liga.Moim zdaniem Wieczysta będzie mieć prawdziwe schody w lidze trzeciej w której nie brakuje piłkarzy którzy mają sporo rozegranych minut w centralnych ligach, nie będą mieć łatwo jak nie jeden myśli .

~anonim 2022-05-29 21:21:54

no tak beda wygrywac 20-0 w 3 lidze heheheheb , jak w 4 lidze wygrywali po 7-0 lub 3-0 Wieczystav ave heheheheeheh

~anonim 2022-05-30 09:14:02

Nikt nie mowi ze bedzie po 20-0 ale jak czytam ze Wieczysta ze swoim skladem nie bedzie murowanym kandydatem do awansu to nie wiem czy sie smiac czy plakac.Poki co rzecz jasna musza awansowac.Pozyjemy zobaczymy