2022-05-19 18:35:11

Podsumowanie 10. serii gier Super Ligi Szóstek Rzeszów 2022

W 10. kolejce gier Super Ligi Szóstek, która odbyła się wczoraj na orliku w Boguchwale nie zabrakło emocji sportowych, ale też tych nieprzyjemnych. Jeden z zawodników doznał kontuzji, a na miejscu musiała zjawić się karetka. Przeczytajcie o tej sytuacji oraz  podsumowanie wszystkich starć i zobaczcie, kto poradził sobie najlepiej.

Jako pierwsi stawili się na boisku zawodnicy Ideo.pl, którzy zostali zgromieni przez PDK Live 1-10. Goście radzili sobie świetnie na boisku, nie dając wielu szans przeciwnikom na jakiekolwiek zbliżenie. Większość bramek (sześć strzelonych przez PDK) padła w drugiej części i to ona była kluczowa w tym spotkaniu.

Kolejni na boisko wybiegli Meblujdom.pl z Emerytami, a wynik tego starcia to 5-6. To był bardzo wyrównany mecz, a obie drużyny miały w nim szansę na wyjście ze zwycięstwem. Do przerwy Emeryci przegrywali 1-3, ale ich los odmienił się w drugiej części. Świetnie pokazał sie Marcin Siciarz, który odnotował tzry bramki na wagę trzech punktów, w 40.minucie meczu. Taki rezutat pozwoli im liczyc się w walce o tytuł mistrzowski.

Sporo goli, bo aż piętnaście padło w pojedynku Tigers Royals z Extreme, który zakończył się 10-5. Już do przerwy "tygrysy" pokzaywały pazura, i wygrywały 5-1.Małe przełamanie Extreme nastąpiło w drugiej połowie, jednak wyniknie był już możliwy do odratowania. Mikołaj Wania po strzeleniu pięciu goloi wyszedł na prowadzenie w tabeli króla strzelców.

Groźne chwile miały miejsce w pojednyku Grupy PBI z KS Beerlovers.Kontuzji dostał zawodnik KS-u Tomasz Lech. Przeciwnik nieumyślnie "wjechał" obuwiem w nogę Lecha, co zakończyło się przybyciem karetki na orlik w Boguchwale. Drużyny nie dokończyły swojego spotkania, a na przyszłą kolejkę zostały wprowadzone nowe zasady: wszyscy zawodnicy będą musieli grać w ochraniaczach na golenie.