2022-05-02 23:56:42

Klasa O Jarosław: LKS Skołoszów w końcu dopisał trzy punkty, a Granica Stubno odniosła ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania

W 24. kolejce Klasy O Jarosław emocji nie brakowało. Lider po serii remisów w końcu odniósł zwycięstwo, a Granica Stubno dopisała ważne punkty w kontekście utrzymania. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w miniony weekend.

LKS Skołoszów będący na pozycji lidera odniósł długo wyczekiwane zwycięstwo. Na własnym boisku pokonali San Gorzyce 3-0. Wynik spotkania pod koniec pierwszej połowy otworzył Albert Zarębiński, a chwilę później samobójcze trafienie zaliczył Karol Flak. Zwycięstwa gospodarzy dopełnił Hubert Grodecki w 71. minucie.

Pogoń Sokół Lubaczów notuje zwycięstwo za zwycięstwem, tak było i tym razem. W wyjazdowym spotkaniu wysoko pokonali Sanoczankę Święte 5-1. Dublet zanotował Radosław Hojdak, a hat-trickiem popisał się Krystian Basznianin. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Kacper Karbownik

Santos Piwoda skromnie pokonał KS Szówsko 1-0. Jedyną bramkę dla przyjezdnych zdobył Dominik Skrzypek. W innym meczu Promień Morawsko zremisował z Promykiem Urzejowice 1-1. Wynik spotkania otworzył Miłosz Pindak, a do wyrównania doprowadził Leszek Bieniasz w doliczonym czasie gry.

Kolejny remis mogliśmy zobaczyć w spotkaniu Czuwaju Przemyśl z GKS-em Orły. W tym meczu bramki nie padły. Hurgan Gniewczyna pokonał Start Lisie Jamy 3-1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Marcin Piątek, a jedno trafienie dołożył Jakub Szewczyk. Dla gości trafił Kacper Kalita w 25. minucie.

Orzeł Torki pokonał Start Pruchnik 3-1. Wynik spotkania już w piątej minucie otworzył Marcin Struś, a dziesięć minut później Wiktor Wiątek podwyższył prowadzenie. Kontaktową bramkę w drugiej połowie zdobył Kacper Rabczak. Ostatniego gola dla gospodarzy strzelił Łukasz Głuszko i zamknął wynik spotkania.

Łęk Ostrów zremisował z MKS-em Radymno 1-1. Obie bramki padły w drugiej połowie, najpierw do bramki rywali trafił Paweł Domszy, a wynik spotkania wyrównał Dawid Kania

Granica Stubno zdobyła ważne punkty w kontekście utrzymania. Na własnym boisku pokonali Czarnych Pawłosiów 2-1. Wynik spotkania otworzył Damian Mikulec, a chwilę później do wyrównania doprowadził Maciej Sikora. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Lucjan Gawron.