2022-05-02 21:50:56

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko pewnie pokonał San Kłyżów, a Unia Nowa Sarzyna rozprawiła się z rezerwami Siarki

Za nami mecze 22. kolejki w klasie O. Stalowa Wola. Sokół Nisko i Unia Nowa Sarzyna dopisali kolejne trzy punkty i w czubie tabeli robi się coraz ciekawiej.

Lider tabeli  odniósł okazałe zwycięstwo nad Sanem Kłyżów 5-2. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 1. minucie, której autorem był Dawid Mroczek. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać, bo już dwie minuty później wyrównał Jacek Stępień. Nie upłynęło nawet dziesięć minut tego spotkania, a kolejną bramkę zdobył Patryk Maruta, chwilę później wyrównał Daniel Cichoń i znów mieliśmy remis. Kolejne minuty to już dominacja Sokoła, dublet zaliczył Piotr Młynarczyk, a jedno trafienie dołożył jeszcze Tymoteusz Buczek.

Unia Nowa Sarzyna również odniosła kolejne ligowe zwycięstwo. Tym razem pokonali rezerwy Siarki Tarnobrzeg 2-1. W 7. minucie dla Siarki trafił Dominik Tomaszewski i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Goście jednak szybko doprowadzili do wyrównania za sprawą Eryka Sarzyńskiego. Kolejne trafienie jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy dołożył Szymon Wośko i Unia Nowa Sarzyna do końca meczu nie wypuściła już prowadzenia.

Transdźwig Stale pokonał LKS Brzyską Wolę 2-1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mirosław Kabata i Tymoteusz Nurzyński, a dla gości honorowe trafienie zaliczył Marcin Socha.

W tej kolejce mieliśmy dwa remisy. LZS Rzeczyca Długa zremisował bezbramkowo z LZS Ździary, natomiast w meczu ŁKS-u Łowisko ze Stalą Nowa Dęba było 1-1. Dla Stali bramkę zdobył Ayoub charef eddine Kherouf, a dla gospodarzy trafił Tomasz Olko

Rezerwy Stali Stalowej Wola odniosły okazałe zwycięstwo nad Olimpią Pysznica, bo aż 5-1. Dublet w tym meczu ustrzlił Bartosz Pioterczak, a hat-tricka ustrzelił Michał Biskup. Jedną bramkę dla gości zdobył, Marcin Łyp.

W pojedynku sąsiadów ligowej tabeli Azalia Wola Zarczycka przegrała z Pogonią Leżajsk 0-3. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jakub Fusiarz, Michał Świeżawski i Patryk Kuchyt