2022-04-28 14:08:14

Podsumowanie 7. kolejki Net-Pocket SuperLigi Szóstek

Wczoraj na orliku w Boguchwale odbyła się kolejna seria meczów w ramach Net-Pocket Super Ligi Rzeszów Wiosna 2022.  Sprawdźcie, jak poradziły sobie wasze ulubione zespoły.

Tigers Royals wykorzystali nieobecność liderującej Tęczy i zwyciężyli z Mixem Blach 5-3. Emocje w tym spotkaniu i niewiadoma co do ostatecznego wyniku spowodowały, że mecz stał na wysokim poziomie. To goście jako pierwsi prowadzili, jednak do połowy rezultat całkowicie się odmienił. Tak naprawdę zwycięzca został wyłoniony dopiero w ostatnich dwóch minutach starcia.

Deklasacja Szarotki z Tuzy Team, która wygrała aż 14-2.Obie drużyny stawiły się na meczu w szóstkę i to bez podstawowych bramkarzy. Wśród gości rola ta przypadła Mroszczykowi, a w Szarotce bronił kontuzjowany Mateusz Pizło. Szarotka nadawała tempi gry i robiła z rywalem to, na co miała ochotę. Tuzy dopiero w ostatnich minutach na osłodę dwukrotnie pokonali bramkarza rywali.

W dużym napięciu trzymał również pojedynek Grupy PBI z Meblujdom.pl, który zakończył się 3-4. Bramkę na wagę zwycięstwa dla gości ustrzelił kapitan Holko. Grupa PBI walczyła prowadząc prawie całe starcie, jednak końcówka spowodowała, że wyrwano im ten dorobek z rąk.

Extreme dało się ograć Emerytom 6-13. Swój show w tym pojedynku miało trio Wilk - Dzięgiel - Siciarz, którzy strzelili łącznie 10 bramek. Warto także odnotować kolejne trafienie nominalnego bramkarza Urbana, który tym razem pokonał swojego kolegę po fachu Surowca w 39 minucie meczu. Emeryci liczą się z pewnością w aktualnej TOP3 sezonu Superligi.

PDK Live w dobrym nastroju pokonał KS Beerlovers 4-2, wracając tym samym na dobre tory w lidze. Duże znaczenie odegrał Fluda, który swoimi cennymi trafieniami dał punkty dla PDK. Mimo starań, Beerloversi muszą obejść się smakiem.

Niespodziewanie Galacticos zrezygnowało z udziału w lidze. W związku z tym, wszystkie rozegrane przez nich mecze oddane zostają walkowerem.