2022-04-27 19:16:02

Czarni Połaniec pokonali Wólczankę Wólkę Pełkińską znajdującą się na dnie tabeli

Ciekawie zapowiadało się spotkanie w Połańcu, gdzie Czarni podejmowali Wólczankę Wólkę Pełkińską. W meczu emocji nie zabrakło, a gospodarze wygrali 3-1.

Od pierwszych minut mogliśmy oglądać obustronne ataki. Konkretniejsi w swoich poczynaniach byli jednak gospodarze i stwarzali sobie lepsze sytuacje. W 19. minucie Adam Kramarz strzałem w długi róg bramki otworzył wynik spotkania i wyprowadził zespół Czarnych na prowadzenie. W kolejnych minutach gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo i wynik do przerwy już się nie zmienił.

W drugiej odsłonie tego spotkania również było ciekawie. W 54. minucie błąd gospodarzy na własnej połowie wykorzystał Krzysztof Pietluch i doprowadził do wyrównania. Radość gości nie mogła trwać jednak długo, bo zaledwie pięć minut później drugą żółtą kartkę otrzymał Natan Korzeniewski i musiał opuścić boisko. Grę w przewadze wykorzystali gospodarze i w 79. minucie ponownie do siatki trafił Adam Kramarz i było już 2-1.

W kolejnych minutach atakowali goście, jednak nie potrafili stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywali i wydawało się, że wynik meczu już się nie zmieni. W doliczonym czasie gry Adrian Gębalski dołożył kolejne trafienie i Czarni ostatecznie wygrali 3-1.

1-0 Adam Kramarz (19)
1-1 Krzysztof Pietluch (54)
2-1 Adam Kramarz (79)
3-1 Adrian Gębalski (90+4)

Czarni Połaniec: Tomasz Siryk- Mateusz Załucki, Paweł Bażant, Piotr Ferens, Adam Kramarz, Adrian Gębalski, Damian Bawor, Michał Smoleń, Kacper Wątróbski, Filip Krępa, Piotr Kron

Wólczanka Wólka Pełkińska: Bartosz Wierzchowski, Daniel Pawłowski, Kacper Durda, Krystian Kalemba, Natan Korzeniewski, Mateusz Podstolak, Jonathan Diumasumbu Longe, Hubert Przybycień, Dmytro Petryk, Denys Dolinskyi, Adrian Soboń