2022-04-23 18:03:00

Izolator Boguchwała zremisował na własnym stadionie z Wisłokiem Wiśniowa

W Boguchwale remis. Miejscowy Izolator podzielił się punktami z Wisłokiem Wiśniowa po całkiem niezłym meczu.

Ciekawy mecz obejrzeli kibice zgromadzeni w sobotnie popołudnie na IzoArenie. Od początku spotkanie Izolatora Boguchwała z Wisłokiem Wiśniowa stało na dobrym poziomie, a kibice nie mogli się nudzić. Zarówno jedni jak i drudzy stwarzali sobie okazje bramkowe, ale raziła nieskuteczność. Z czasem jednak przyszły też konkrety.

Emocji nie brakowało w Boguchwale, a prowadzenie w 21. minucie objął Wisłok, po trafieniu Huberta Białogowicza. "Izolacja" nie zamierzała tak tego zostawiać i szybko ruszyła do odrabiania strat. Podopieczni Bartosza Zołotara do wyrównania doprowadzili pięć minut później, a Dawida Kaszubę pokonał Tomasz Nalepka.

W kolejnych minutach oglądaliśmy wyrównane spotkanie, w którym okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Ostatecznie jednak do przerwy więcej trafień nie odnotowano. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, ale brakowało konkretów, choć obu zespołom nie brakowało woli walki i zaangażowania. Mimo kilku niezłych okazji, więcej goli już nie padło i mecz zakończył się remisem 1-1.

0-1 Hubert Białogłowicz (21)
1-1 Tomasz Nalepka (26)