2022-04-20 20:08:00

Zdecydowana wygrana SPEC Stali Łańcut! MKS Kańczuga przegrał u siebie aż 0-4

W środowe popołudnie o godz. 17.00 MKS Kańczuga podejmował na swoim podwórku SPEC Stal Łańcut w meczu 26. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Goście pewnie pokonali na wyjeździe swoich rywali wynikiem 4-0!

Obie drużyny rywalizowały ze sobą po serii trzech przegranych meczów, dlatego starcie zapowiadało się nader ciekawie. Od samego początku liderem spotkania była jednak SPEC Stal Łańcut, z uwagi na swoją taktykę gry i umiejętność wykorzystywania błędów MKS-u Kańczuga.

Nie trzeba było długo czekać na pierwszą bramkę. Już w siódmej minucie meczu, Patryk Róg, zawodnik łańcuckiej stali zapewnił swojej drużynie wynik 1-0. Do strzelenia kolejnej bramki przyczynił się Konrad Buć, a zrobił to konkretnie w 25 minucie. Morale MKS-u Kańczuga do końca pierwszej połowy meczu były mocno osłabione, gdyż przeciwnicy postawili wysoko poprzeczkę.

MKS Kańczuga bezskutecznie próbowała wyrównać stracone bramki, ale wciąż sytuacje potrafili wykorzystać goście. W 53 minucie wynik podwyższył Arkadiusz Noga. Cztery minuty przed końcem czasu podstawowego, jeszcze jedną bramkę zdobył Bartłomiej Makowski, gwarantując swojej drużynie łatwe zwycięstwo i umacniając pozycję w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Patryk Róg (7)
0-2 Konrad Buć (25)
0-3 Arkadiusz Noga (53)
0-4 Bartłomiej Makowski (87)