2022-04-20 20:02:00

Czarni Trześń z kolejną porażką. Tym razem przegrali z MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne

Czarni Trześń zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli, a ich gra na pewno nie napawa optymizmem. Dzisiaj przegrali na własnym boisku z Arłamowem Ustrzyki Dolne 0-4.

Mecz od początku nie rozpoczął sie dobrze dla gospodarzy. Widać było że zespół z Ustrzyk Dolnych jest dużo lepiej dysponowany i potwierdzili to już w 15.minucie, a do siatki trafił Kacper Sumara. W pierwszej połowie przewaga gości była bardzo widoczna i tuż przed przerwą Harrison Perea Espana zdobył kolejną bramkę. Ten sam zawodnik chwilę później podwyższył prowadzenie na 3-0.

W drugiej połowie wiele się nie zmieniło i zawodnicy Czarnych Trześń nadal nie potrafili w żaden sposób zagrozić rywalom. Goście jednak robili swoje i 55. minucie Oleg Moskalets dołożył jeszcze jedno trafienie. Więcej bramek w tym meczu już nie padło i MKS Arłamów Ustrzyki Dolne po pewnym zwycięstwie dopisuje  trzy punkty.

0-1 Kacper Sumara (15)
0-2 Harrison Perea Espana (43)
0-3 Harrison Perea Espana (45)
0-4 Oleg Moskalets (55)