2012-07-25 23:01:22

sparing: Unia Tarnów - Karpaty Krosno 2-4

Trzecioligowe Karpaty Krosno pokonały w Tarnowie beniaminka II ligi wschodniej - miejscową Unię 4-2.

Krośnieńskie Karpaty pokonały w Tarnowie Unię 4-2.

Bramkę dającej krośnianom prowadzenie już w pierwszej minucie strzelił Ireneusz Zarzyka.

Kolejne dwa gole zdobyli gracze "Jaskółek", ale po przerwie trafiały już tylko Karpaty.

Bramki zdobyli Damiana Mikulec, Bartłomiej Buczek i Tomasz Liput.

UNIA TARNÓW - KARPATY KROSNO  2-4 (2-1)
Bramki: Wróbel (7), Fałowski (35) - Zarzyka (1), Mikulec (78), Buczek (85), Liput (90)

Karpaty: Krawczyk (46. Hajduk) – Jarząb (46. Woźniak), Czopko, Łukaczyński (46. Chmielowski), Włodarski (67. Jarząb) – Kozieł (67. Fydrych), Zajdel (46. Rachwał), Fydrych (46. Stanisz) – Nikody (46. Liput), Zarzyka (67. Buczek), Buczek (46. Mikulec).

źródło: karpatykrosno.net