2022-02-22 19:58:18

Kolejna wygrana SAN-Pajdy Jarosław w 1 lidze kobiet

W ramach 18. Kolejki 1 ligi kobiet zespół SAN-Pajda Jarosław rozegrał zaległy mecz z SMS PZPS Szczyrk. Zdecydowanie lepsze okazały się zawodniczki z Jarosławia, które wygrały z wynikiem 3-0 (25-23, 25-18, 25-12). Spotkanie odbyło się w jarosławskiej hali MOSiR.

SAN-Pajda Jarosław pewnie pokonał zawodniczki SMS PZPS Szczyrk w zaległym meczu 18. kolejki 1 ligi kobiet. Już od pierwszego seta górą były ‘’Biszkopty’’, jednak na tym etapie ich przewaga nie była tak duża (25-23). Kolejne sety pokazały jednak wyższość SAN–Pajdy, która rozgromiła przeciwniczki i stale utrzymywała kontrolę na boisku. Końcówka spotkania nie przyniosła żadnych niespodzianek i w ostatnim secie jarosławianki wygrały z przewagą trzynastu punktów.

To już kolejny mecz zakończony pewną wygraną ekipy SAN-Pajdy. Trzy dni wcześniej zdobyły cenne trzy punkty w starciu z zespołem Solnej Wieliczki.

Siatkarki z Jarosławia mają aktualnie bardzo intensywny czas, ponieważ kolejny mecz odbędzie się już w najbliższy piątek. Tym razem zmierzą się z Eneą Energetyk Poznań. Spotkanie to zostało przełożone z soboty na prośbę drużyny gości.

SAN-Pajda Jarosław - SMS PZPS Szczyrk 3-0 (25-23, 25-18, 25-12)