2022-01-21 20:28:00

sparing: JKS Jarosław - KS Wiązownica 3-1

W piątkowy wieczór odbył się sparing dwóch czołowych ekip 4 ligi podkarpackiej. JKS Jarosław podejmował KS Wiązownica. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy Arkadiusza Barana.

Pierwszy mecz sparingowy w 2022 roku mają za sobą ekipy JKS-u Jarosław oraz KS-u Wiązownica. Lepiej na murawie prezentowali się podopieczni Arkadiusza Barana, jednak wynik spotkania otworzył lider 4 ligi podkarpackiej. Miało to miejsce konkretnie w 26. minucie, a piłkę w siatce umieścił Arkadiusz Staszczak.

Jarosławianie nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat. Zespół z Wiązownicy starał się bronić, ale JKS był konkretniejszy i w 41. minucie było 1-1, a na listę strzelców wpisał się Maciej Saramak. Kolejne gole w tym meczu padły po zmianie stron. "Czarno-niebiescy" prowadzenie objęli w 66. minucie, a Miłosza Szumigraja pokonał Kamil Bała.

Zespół JKS-u w kolejnych minutach nadal przeważał. Ekipa dowodzona przez Arkadiusza Barana w 81. minucie podwyższyła prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Aleks Kopcio. Ostatecznie więcej trafień w tym meczu nie odnotowano i lepsze humory po końcowym gwizdku miała drużyna z Jarosławia.

JKS Jarosław - KS Wiązownica 3-1 (1-1)

0-1 Arkadiusz Staszczak (26)
1-1 Maciej Saramak (41)
2-1 Kamil Bała (66)
3-1 Aleks Kopcio (81)