2022-01-21 18:21:00

sparing: Resovia CLJ - Siarka Tarnobrzeg 0-3

Piłakrze Siarki Tarnobrzeg odnieśli kolejne zwycięstwo w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem zespół dowodzony przez Sławomira Majaka pokonał drużynę Resovii występującą w Centralnej Lidze Juniorów.

Siarka Tarnobrzeg nie dała szans drużynie Resovii, która występuje na codzień w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni Sławomira Majaka od początku przeważali, a pierwszego gola zdobyli już w 9. minucie. Jego autorem był Michal Bierzało. "Siarkowcy" ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa.

Tarnobrzeżanie bramkę numer dwa zdobyli w 18. minucie, a tym razem do siatki trafił Krystian Furman. Siarka cały czas szukała okazji do podwyższenia rezultatu, jednak raziła nieskuteczność. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W piątkowym meczu odnotowano jeszcze jedno trafienie. Jego autorem był Marcel Tyl, a gol padł w 65. minucie.

Resovia CLJ - Siarka Tarnobrzeg 0-3 (0-2)

0-1 Michał Bierzało (9)
0-2 Krystian Furman (18)
0-3 Marcel Tyl (65)

Siarka Tarnobrzeg: Tomasz Skwarek - Kamil Jasiński, Sebastian Duda, Michał Bierzało - Bartosz Sulkowski, Krystian Furman, Szymon Kaliniec, Dawid Orzechowski - Leonard Zmarzlik, Paweł Mróz, Iván Agudo oraz Maciej Kowal, Kacper Józefiak, Wojciech Bieniarz, Kacper Zbyradowski, Patryk Wdowiak, Paweł Rogala, Marcel Tyl, Krzysztof Zawiślak, Mateusz Janeczko, Dawid Bałdyga, Filip Krempa