2022-01-13 12:03:00

Oficjalnie: Antoni Kozubal wypożyczony do Górnika Polkowice

Antoni Kozubal rundę wiosenną spędzi w Górniku Polkowice. (fot. Górnik Polkowice)
Antoni Kozubal rundę wiosenną spędzi w Górniku Polkowice. (fot. Górnik Polkowice)
Antoni Kozubal rundę wiosenną spędzi w Górnika Polkowice. 17-letni wychowanek Beniamink Krosno został wypożyczony do pierwszoligowca z Lecha Poznań.
 
Górnik Polkowice oficjalnie potwierdził, że Antoni Kozubal spędzi w ich szeregach rundę wiosenną. 17-latek do klubu ze stadionu przy ul. Kopalnianej trafił na półroczne wypożyczenie z Lecha Poznań.
 
O tym, że może dojść do takiego ruchu pisaliśmy już wczoraj: "Antoni Kozubal może zostać wypożyczony do Górnika Polkowice". Antoni Kozubal to wychowanek Beniaminka Profbud Krosno, a trenerem Górnika przed tą runda został Szymon Szydełko, który w przeszłości prowadził m.in. Karpaty Krosno.
 
- Antoni Kozubal został nowym graczem Górnika Polkowice. 17-letni pomocnik został wypożyczony na Kopalnianą z Lecha Poznań do końca sezonu. Siedemnastolatek w swojej krótkiej jak dotychczas piłkarskiej karierze grał w juniorach Lecha Poznań, później w drużynie rezerw. W ubiegłym sezonie trafił do kadry I zespołu. W ekstraklasie spędził na boisku 25 minut. Zagrał przeciwko Piastowi Gliwice i Wiśle Kraków. Młodemu pomocnikowi życzymy powodzenia w drużynie Zielono-Czarnych - informuje oficjalna strona Górnika Polkowice.

 Odbierz zakład bez ryzyka do 600 PLN w Fortunie

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-01-13 12:06:48 6 1

Powodzenia !

~anonim 2022-01-13 12:06:48 6 1

Powodzenia !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij