2021-11-03 16:57:00

Stal Stalowa Wola minimalnie lepsza od Sokoła Kamień

Stal Stalowa Wola zrobiła swoje i awansowała do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Łatwo jednak nie było, bowiem Sokół Kamień ekipie Łukasza Berety postawił trudne warunki.

Faworytem dzisiejszej potyczki była Stal Stalowa Wola, która miała jasny cel, a mianowicie wywalczyć awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Łukasz Bereta, opiekun "zielono-czarnych", dał wykazać się zawodnikom, którzy grają mniej bądź czeka ich pauza w najbliższym meczu z Unią Tarnów. Sokół Kamień zaś chciał sprawić niespodziankę.

Podopieczni Marka Kusiaka postawili wyżej notowanej "Stalówce" trudne warunki, choć ta częściej była przy piłce, ale brakowało z jej strony konkretów. Beniaminek 4 ligi podkarpackiej zagrał natomiast bardzo ambitnie i do przerwy było 0-0. W drugiej odsłonie nadal częściej atakował zespół ze Stalowej Woli, ale Sokół skutecznie mu się przeciwstwawiał.

Ekipa z Kamienia nie poddawała się, jednak w 76. minucie to goście cieszyli się z prowadzenia, a piłkę w siatce umieścił Kamil Radulj. Sokół w kolejnych minutach postawił wszystko na jedną kartę, a Stal zaś szukała okazji do podwyższenie prowadzenie. Ostatecznie więcej goli nie padło i lepsze humory po końcowym gwizdku miała "Stalówka".

Sokół Kamień - Stal Stalowa Wola 0-1 (0-0)

0-1 Kamil Radulj (76)