2021-10-06 07:38:00

Za nami 11. kolejka w eWinner 2 lidze, która nazwana została kolejką hitów. Te zostały rozegrane w Lublinie, gdzie Motor grał z Chojniczanką Chojnice oraz w Chorzowie, gdzie Stal Rzeszów mierzyła się z Ruchem. Co jeszcze się działo? Tego dowiecie się w magazynie przygotowanym przez Łączy Nas Piłka.

Wyniki meczów 11. kolejki:

Tabela 2 ligi:

mecz do wygrania. szkoda zmarnowanych szans na bramki dla Stali. mimo wszystko szanujemy jeden punkt i utrzymanie fotela lidera z bezpiecznym budorem.. gramy dalej!

ZKS STAL RZESZÓW 1944 2021-10-06 09:50:40

Ruch Chorzów - STAL RZESZÓW (03.10.2021r.)
Niedzielną eskapadę do Chorzowa zaliczamy w 486 głów, w tej liczbie: 51 Polonia, 9 VSS Koszyce, 8 Stalówka i 2 Karpaciarzy - dziękujemy za wsparcie! Lecimy na wyjazd kolumną autokarów i aut. Dzięki sprawnemu wejściu, 15 minut przed pierwszym gwizdkiem jesteśmy w komplecie na sektorze gości, kilku zakazowiczów zostaje pod stadionem. Wieszamy pięć naszych flag oraz po jednej kibiców z Przemyśla i Koszyc. Prowadzimy dobry doping przez całe 90 minut. Na stadionie komplet widzów, piłkarze remisują 0-0 i w dalszym ciągu utrzymują pozycję lidera.