2021-09-06 11:30:00

Klasa O Jarosław: Wygrane MKS-u Radymno oraz LKS-u Skołoszów [Podsumowanie 6. kolejki]

Zarówno MKS Radymno i LKS Skołoszów wygrały swoje mecze. Pierwszy pokonali Pogoń-Sokół Lubaczów, a drudzy ograli Start Lisie Jamy. Obie ekipy z 16 "oczkami" są na czele Klasy O Jarosław.

Wszystkie bramki w starciu MKS-u Radymno z Pogonią-Sokół Lubaczów padły w pierwszym kwadransie. Gola zza połowy po raz kolejny zdobył Bogusław Sierżęga. Do wyrównania doprowadził Radosław Hojdak. Zwycięską bramkę dla gospodarzy strzelił Oskar Hamacher.

Drugi z liderów, czyli LKS Skołoszów pokonał na własnym obiekcie Start Lisie Jamy 4-1. Do przerwy gospodarze prowadzili już trzema bramkami. Na listę strzelców wpisali się Taras Mariash, Wojciech Pilawa oraz Taras Maik. Po przerwie czwartą bramkę zdobył Pilawa, którzy skutecznie wykorzystał rzut karny. W konócwych fragmentach meczu gospodarze strzelili gola samobójczego.