2021-08-21 22:52:00

Siarka Tarnobrzeg nadal liderem 3 ligi gr. IV! Ograła Czarnych Połaniec u siebie

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg coraz wygodniej zaczynają rozsiadać się w fotelu lidera. Ekipa Sławomira Majaka w sobotę ograła Czarnych Połaniec i utrzymała pierwsze miejsce.

Siarka Tarnobrzeg od początku była stroną przeważającą i szybko wypracowała sobie przewagę. Czarni Połaniec starali się jednak zagrozić podopiecznym Sławomira Majaka, a przede wszystkim z nimi powalczyć. Konkretniejsi tego dnia byli jednak "zielono-czarno-żółci", którzy w 21. minucie objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Marcin Stefanik.

Beniaminek nie zamierzał tak tego zostawiać i czym prędzej ruszył do odrabiania strat. Miejscowi dobrze jednak prezentowali sie w obronie i skutecznie odpierali jego ataki. Czarni jednak nie odpuszczali i w 35. minucie dopięli swego, a wyrównał Adrian Gębalski, który w przeszłości był piłkarzem Siarki. Końcówka pierwszej połowy zapowiadała się więc bardzo ciekawie.

Radość Czarnych trwała niecałe dwie minuty, bowiem po tym czasie gola dla Siarki zdobył Marcel Tyl i ta prowadziła 2-1. Ekipa z Połańca próbowała jeszcze doprowadził do wyrównania w końcówce pierwszej połowy, jednak wiecej goli do przerwy już nie padło i to zespół z Tarnobrzega miał lepsze humory schodząc na nią.

W drugiej odsłonie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy kontrolowali przebieg starcia, a i też starali się atakować. Czarni zaś starali się nawiązać walkę z ekipą z Tarnobrzega, która jednak tego dnia była dużo konkretniejsza. Siarka prowadzenie podwyższyła w 63. minucie, a tym razem do siatki trafił Paweł Mróz, który tym samym ustalił wynik tego spotkania.

1-0 Marcin Stefanik (21)
1-1 Adrian Gębalski (35)
2-1 Marcel Tyl (37)
3-1 Paweł Mróz (63)