2021-08-21 18:46:00

Izolator Boguchwała bezbramkowo zremisował z Karpatami Krosno

W Boguchwale bramek nie odnotowano. Miejscowy Izolator podzielił się punktami z Karpatami Krosno, które czują niedosyt, bowiem przez większość meczu lepiej się prezentowały.

Od początku to Karpaty Krosno miały więcej z gry i częściej utrzymywały się przy piłce. Niewiele jednak z tego wynikało, a okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Izolator Boguchwała zaś spokojnie czekał na swoje szanse. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem, a jedyną sensowną próbę w pierwszej odsłonie mieli "biało-niebiescy", ale piłka zatrzymała się na poprzeczce.

Po zmianie stron mecz się wyrównał, jednak nadal lepiej prezentował się zespół z Krosna, który jednak nie potrafił znaleźć sposobu na "Izolację". Ciekawie było w końcówce spotkania, bowiem wtedy mocniej przycisnął zespół "biało-zielonych". Podopieczni Bartosza Zołotara mogli przechylić szalę na swoją korzyść, jednak wybornej okazji nie wykorzystał Przemysław Nalepka.

Wyniki meczów 3. kolejki:

Crax 2021-08-21 19:06:02

Tak to jest, hit drużyn ze środka i dołu tabeli

Fan 2021-08-21 20:45:20

Chyba jaja sobie robicie z tym hitem.4 drużyna od końca gra z ekipą z środka Ligii i hit?

Ku 2021-08-21 22:09:38

Chyba bardziej kit a nie hit!

~anonim 2021-08-21 23:04:03

No to tak. Jako kibic KKS obawiałem się tego meczu, po 90 min powiem , że jest spory niedosyt. Z pełnym szacunkiem tak słabego Izolatora poza pewnym sezonem gdzie w Krośnie przegrali bodajże 6-1 nie pamiętam ( wtedy w Izo grał Zych ). W pierwszej połowie spora przewaga KKS, okazje Wajsa, ale piłka mu podskoczyła kiedy wbiegał przed strzałem, zablokowany strzał bardzo dobrze grającego Fundka, strzał z pięciu metrów w idealnej sytuacji Grzesia, popzreczka p uderzeniu Gierlacha. Izo jeden strzał niecelny po potylicy i mocny strzał w Krawczyka. Gospodarze przekroczyli raptem może 8 razy połowę. W drugiej części Fundi zmarnował idealną sytuację po główce wprost w bramkarza, który jest ,, komicznie,, slaby. potem już tylko lekko przewaga Karpat i dwie piłki meczowe Izolatora na szczęście dla nas nie wykorzystane. Duży niedosyt biorąc pod uwagę postawę gospodarzy.

Do anonim 2021-08-22 00:02:56

Co ty pieprzysz koleżko. Owszem pierwsza połowa to przewaga Krośnianki i tylko szczęście pozwoliło, że Izolator nie stracił bramki. Druga połowa to przewaga Izo, dłużej utrzymywali się przy piłce i w w sytuacjach w ostatnich 10 minutach powinni strzelić przynajmniej jedną bramkę. Myśle że remis sprawiedliwy. Spotkały się 2 wyrównane drużyny i to było widać na boisku. Spokojnie, będzie rewanż na stadionie żużlowym to znowu wygramy :).

Kamil 2021-08-22 08:51:04

W Nowinach Liana narzeka, że przed meczem wypadło mu trzech zawodników i miał problemy kadrowe. Które to za "asy" nie mogły grać?
Dziadosza już nie ma , Stańko i Blezień też już poza Karpatami. Innych jakoś nie widzę w podstawowej 11 / no może nabytek z Sieniawy ale on w meczu z Wiązownicą statystował na boisku /.

~anonim 2021-08-22 08:57:50

Dlaczego Karpaty nie wygrały ze słabym Izolatorem? Też są słabe?!

Do do anonim 2021-08-22 08:58:01

Tadeusz 2021-08-22 09:08:03

Niejaki Piotr z tydzień temu pisał, że Karpaty to mistrz sparingów. I ma chłop rację, od kilku lat w sparingach mają bardzo dobre statystyki.