2021-08-15 14:08:20

Motor Lublin zremisował ze Śląskiem II Wrocław

Motor Lublin stracił punkty z rezerwami Śląska (fot. Marek Jedynak)
Motor Lublin dwa razy wychodził na prowadzenie w meczu z rezerwami Śląska Wrocław w ramach eWinner 2 ligi i dwukrotnie oddał swoją przewagę. Drużyny Marka Saganowskiego i Piotra Celebana podzieliły się punktami w niedzielnym pojedynku.

Pierwszy gol padł za sprawą skutecznego Michała Fidziukiewicza, który po przenosinach ze Stalowej Woli do Lublina udowadnia swoją przydatność w zespole Marka Saganowskiego. Fidziukiewicz już na początku spotkania wyprowadził swój zespół na bramkowe prowadzenie i już w 20 minucie po stracie Mateusza Młynarczyka skierował piłkę do siatki golkipera rezerw Śląska - Maksymiliana Boruca

W 42 minucie błąd w polu karnym popełniła drużyna Motoru i rzut karny na jedenastkę zamienił Przemysław Bargiel. W drugiej odsłonie jednak to zespół z Lublina ponownie wyszedł na prowadzenie za sprawą Adriana Dudzińskiego. W 51 minucie było zatem 2:1 dla gości. W końcówce zawodów jednak rezerwowi gracze Śląska zdołali wyrównać po trójkowej akcji Michała Szmigiela, Bargiela i Filipa Olejniczaka. Ten ostatni pokonał Seweryna Kiełpina i w 82 minucie było 2:2. W niedzielne popołudnie kibice przy Oporowskiej nie zobaczyli już więcej bramek.

Motor Lublin Lublin po 3 meczach ma 4 punkty i znajduje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Śląsk II Wrocław znajduje się oczko wyżej stawce drugoligowych.

0-1 Michał Fidziukiewicz (20)
1-1 Przemysław Bargiel (42-karny)
1-2 Adrian Dudziński (51)
2-2 Filip Olejniczak (82)

Śląsk II Wrocław: Boruc – Radkowski, Sz. Michalski (85 Celeban), Pawelec, Caliński, Młynarczyk (70 Olejniczak), Bukowski, Kotowicz (75 Konstanty), Bargiel, Krocz (75 Szmigiel), Marchewka (70 F. Michalski).

Motor Lublin: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik (58 Rozmus), Vitinho (70 Wójcik), Swędrowski, Kusiński (85 Firlej), Ceglarz, Ryczkowski (84 Rak), Fidziukiewicz. Żółte kartki: Pawelec, Sz. Michalski – Kusiński, Moskwik, Rozmus.