https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-22 15:37:49

Zalany stadion Galicji Chmielnik. Potrzebna pomoc!

fot. Galicja Chmielnik
fot. Galicja Chmielnik
Stadion Galicji Chmielnik ucierpiał w czasie intensywnych opadów deszczu. W związku z tym działacze klubu proszą o pomoc finansową i utworzyli zrzutkę.
 
Stadion Galicji Chmielnik został zalany! Działacze potrzebują 100 tyś złotych, aby odbudować infrastrukturę.
 
- W niedzielę 18 lipca br. nad gminą Chmielnik przeszła nawałnica, która doprowadziła do powstania tzw. powodzi błyskawicznej. Zalane zostały budynki mieszkalne, pola uprawne, zerwane zostały mosty. Woda nie oszczędziła również naszego obiektu sportowego! Boisko sportowe w miejscowości Chmielnik k. Rzeszowa zostało całkowicie zalane w efekcie czego uszkodzona została głównie płyta boiska oraz infrastruktura towarzysząca (ławki, trybuny, siatki), istnieje dużo prawdopodobieństwo, że drenaż stadionowy również nie jest drożny. Największym problemem jest jednak murawa czyli serce całego obiektu sportowego, która została pokryta kilkunastocentymetrowym powodziowym mułem, gałęziami i innymi zanieczyszczeniami. Można by rzec, że tylko głupiec przejmowałby się jakimś mało istotnym boiskiem skoro wokoło jest tyle tragedii ludzkich - czytamy na zrzutce.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Old Maupishon 2021-07-22 16:37:14 2 4

Wpłacam obowiązkowo pomimo antypatii i utrwalonej pogardy/nienawiści do scierwa z Hetmańskiej! Trzeba być człowiekiem i pomagać sobie! Ale tak czy siak - smierć stali!

~anonim 2021-07-23 23:41:20 1 0

Kukurydzę zasiac albo ryz i po problemie i tak się kopia po czole

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij