2021-07-13 07:37:00

Grzegorz Lorek nie będzie dłużej trenerem Igloopolu Dębica

Grzegorz Lorek nie będzie dłużej opiekunem Igloopolu Dębica. (fot. Igloopol)
Grzegorz Lorek nie będzie dłużej opiekunem Igloopolu Dębica. (fot. Igloopol)
Grzegorz Lorek po zaledwie jednym sezonie pracy opuszcza Igloopol Dębica. 48-latek w poprzedniej kampanii wywalczył z "Morsami" 8. miejsce.
 
Będzie zmiana trenera w Igloopolu Dębica. Z ekipą "Morsów" po zaledwie jednym sezonie żegna się Grzegorz Lorek. W sezonie 2020/21 ekipa z Dębicy uzyskała w 35 meczach 49 punktów i zajęła 8. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej.
 
Grzegorz Lorek od dawna był związany z Igloopolem, zanim został szkoleniowcem pierwszej drużyny to był jednym z trenerów Akademii i SMS-u Igloopol Dębica. W ostatnim czasie został szkoleniowcem dodatkowych roczników i skupił się na pracy z młodzieżą przez co brakowało mu czasu na prowadzenie drużyny seniorów.
 
- Już na wiosnę nie mógł byc obecny na dwóch meczach, bo w tym samym czasie był z dzieciakami ze szkoły na ich meczu. Poświęcił się pracy z młodzieżą - usłyszeliśmy od osoby blisko związanej z kluben.
 
Włodarze Igloopolu Dębica zapowiadają, że dziś poznamy następcę Grzegorza Lorka na stanowisku pierwszego trenera drużyny seniorów.
 
 

Czytaj także

Komentarze (16)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.